Korwin-Piotrowska o konflikcie Rozenek-Wojewódzki
Instagram

Kolejna wojna na słowa między Kubą Wojewódzkim, a Małgorzatą Rozenek-Majdan budzi ogromne emocje! Bo tym razem szantażują się ujawnieniem kompromitujących oboje sms’ów. Powodem starcia między gwiazdami TVN jest Renata Kaczoruk, która zamierza wystąpić w „Tańcu z gwiazdami". Małgorzata w wywiadzie dla Party.pl wyraziła zdziwienie tym, że słynna Renulka chce dalej robić karierę w showbiznesie. Jak donosi „Party" pomimo tego, że w konflikt popadły dwie gwiazdy tej samej stacji dyrektor programowy TVN Edward Miszczak nie chce w to ingerować. Jednak w samym TVN ludzie podzielili się na zwolenników jednej albo drugiej gwiazdy.

 

Jestem w jej teamie Gośki i mam swoje powody - mówi w „Party" Karolina Korwin-Piotrowska. – Uważałabym z wyciąganiem prywatnym sms’ów, bo jeśli nimi wojujesz, możesz sam od nich zginąć. Otwieranie puszki z tajemnicami może mieć konsekwencje dla wszystkich. Po co? Zamiast walczyć ze sobą, niech lepiej idą na wódkę albo zdrowy koktajl – dodaje Karolina.

 

Ponoć na korytarzach TVN mówi się o tym, że rośnie nieoficjalny fanclub Rozenek- Majdan, dlatego że w przeszłości Kuba Wojewódzki obraził też kilka innych gwiazd.  Czy konflikt między nim, a Małgorzatą znajdzie finał w sądzie? Więcej szczegółów w magazynie „Party".

 

Zobacz: "Brzydzę się etycznie i estetycznie takimi metodami". Wojewódzki grozi ujawnieniem smsów Rozenek!

 

Za chwilę startuje nowy show „Iron Majdan" z udziałem Małgorzaty i Radosława

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan w
TVN

Kuba Wojewódzki stając znowu w obronie Renaty Kaczoruk obraził Małgorzatę i Radosława

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki na premierze
East News

 

Więcej - w nowym "Party"!

Małgorzata Rozenek i Kuba Wojewódzki na okładce Party