Karolina Korwin Piotrowska porównała Kasię Tusk i Kingę Dudę. Znana dziennikarka nie ukrywa, że darzy córkę Donalda Tuska sympatią i od dawna przygląda się jej karierze. Niestety nieco odmienne zdanie ma na temat córki prezydenta Andrzeja Dudy. Dlaczego? Gospodyni "Magla towarzyskiego" uważa, że Kinga Duda znalazła się w trudnej sytuacji przez to, że jej mama Agata Duda, podjęła decyzję o ograniczonej aktywności w mediach.

Ona w pewnym momencie może stać się zamiast matki pewnym obiektem manipulacji medialnej. Bo mamy nie ma, a jest córka, która może chcieć pójść na imprezę. Może chcieć pójść się zabawić. Jest młoda, ma prawo. (...) Ja jej bardzo współczuję. Bo ona została przez swoich rodziców wkręcona w sytuację bez wyjścia. Bardzo trudną. I najlepiej by było, gdyby wyjechała z Polski - powiedziała Karolina Korwin Piotrowska w wywiadzie dla Party.pl.

Zgadacie się z opinią dziennikarki? Zobacz też: Karolina Korwin Piotrowska chwali Dodę, ale też ostrzega: "Trzeba trzymać ją na smyczy"! Dlaczego?

 

Karolina Korwin Piotrowska porównała Kingę Dudę i Kasię Tusk.

Karolina Korwin Piotrowska na premierze w Teatrze Wielkim

Karolina ma dobre zdanie na temat Kasi Tusk.

Kasia Tusk w szarym swetrze
East News

A Kindze Dudzie radzi, żeby wyjechała z Polski.

Kinga Duda na zaprzysiężeniu prezydenta Andrzeja Dudy