Kora

Nowa wokalistka Ex Maanamu ma zamiar naśladować Korę?

Kora

Ponad pół roku po śmierci legendarnej wokalistki Kory, zespół Maanam zdecydował się na reaktywację grupy. Z błogosławieństwem Kamila Sipowicza, wdowca po piosenkarce, muzycy wybrali następczynię. Nową wokalistką zespołu "Ex Maanam" w drodze castingu została Karolina Gibki! Czy 33-latka podoła nowemu zadaniu? Koniecznie przeczytajcie, co powiedziała o Korze!

Karolina Gibki, nowa wokalistka "Ex Maanam", o Korze 

Karolina Gibki ukończyła Akademię Sztuk Teatralnych we Wrocławiu. 33-latka jest aktorką, na swoim koncie ma role m.in. w serialach "Klan", "M jak miłość" i "Pierwsza miłość". Nowa wokalistka zagra u boku Pawła Markowskiego (perkusista), Bogdana Wawrzynowicza (gitarzysta basowy), Ryszarda Olesińskiego (gitarzysta) oraz Krzysztofa Zawadki (gitarzysta). Co o nowym wyzwaniu myśli Karolina?

Oni zjedli zęby na scenie, ja dopiero na niej raczkuję. To dla mnie zaszczyt, że mogę z nimi śpiewać - mówi w "Twoim Imperium" Karolina Gibki. 

 

I dodaje, że nie zamierza zastępować Olgi Sipowicz. Bo gwiazda była "jedyna i niepowtarzalna". Wobec czego nie chciałaby również, aby porównywano ją do Kory. 

Kora była jedyna i niepowtarzalna. Nie będę jej naśladować - kończy. 

Zespół na swoim Facebooku napisał, że Karolina "zauroczyła ich swoją urodą, talentem i osobowością". Od 33-latki bije pozytywna energia, którą z pewnością każdy z fanów poczuje w muzyce Ex Maanamu. Zespół będzie wykonywał zarówno stare utwory, jak i stworzy nowe kawałki. Czekacie na koncerty?

 

Zobacz także: Synowa Kory pokazała zdjęcie gwiazdy z wnukiem! To najsłodsze, co dziś zobaczycie!

Karolina Gibki zastąpi Korę

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bądź taka nie bądź taka dziś i jutro o 20 #actress #teatrtarnów #letsgetitstarted

Post udostępniony przez Karolina Gibki (@gibkarola)

 

Artystka odeszła w lipcu 2018 roku.

Kora

Więcej na temat Kora
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37