Karolina Ferenstein-Kraśko

Co za zmiana! Wiemy, ile schudła Karolina Ferenstein-Kraśko! Na jakiej jest diecie?

Karolina Ferenstein-Kraśko

Przede wszystkim zdrowy rozsądek i metoda wolnych kroków - oto przepis Karoliny Ferenstein-Kraśko na zrzucenie zbędnych kilogramów. Udało się! Obecna waga? Mniejsza o 12 kilogramów! Jak czytamy w najnowszym magazynie „Party", Karolina zachwyciła swoją nową figurą na ostatnich Międzynarodowych Zawodach CSIO w Sopocie. Walczyła o tę metamorfozę od kilku miesięcy. Po porodzie w styczniu 2016 roku trzeciego dziecka - córki Laury, żona Piotra Kraśki skupiła się na opiece nad dzieckiem. W domu miała  jeszcze dwóch starszych synów. Ponadto jest aktywna zawodowa. W tej sytuacji nie było zbyt wiele czasu na treningi czy trzymanie ścisłej diety. Jednak, kiedy Laura skończyła roczek, nadszedł czas na podjęcie decyzji o zmianie.

W pewnym momencie Karolinie zaczęły przeszkadzać zbędne kilogramy. Nie czuła się dobrze ze sobą i chciała wrócić do wagi sprzed ciąży - zdradza „Party" przyjaciółka Ferenstein-Kraśko.

Pierwszym krokiem było przejście na post Dr. Dąbrowskiej. Efekt był szybki, bo Karolina w krótkim czasie zrzuciła 8 kilogramów. Jednak reżim postu okazał się za trudny. Karolina poddała się i pojawił się efekt jojo. Następne podejście do odchudzania wyglądało już inaczej. Karolina zmieniała powoli nawyki żywieniowe - zrezygnowała z węglowodanów i cukru. Zaczęła również dużo się ruszać - bieganie, jazda konna, siłownia. Tym razem w wolniejszym tempie, ale jednak.... zrzuciła 12 kilogramów i zapowiada, że na tym jeszcze nie koniec. Więcej o sekrecie odchudzania bez poświęceń czytaj w najnowszym numerze „Party".

 

ZOBACZ: Francuski blichtr czy polski romantyzm? Ferenstein Kraśko i Rusin postawiły na podobne kreacje. Która wyglądała lepiej?

 

Karolina Ferenstein-Kraśko - lżejsza o 12 kilogramów czuję się lepiej sama ze sobą.

Karolina Ferenstein-Kraśko na CSIO w Sopocie
ONS

Karolina Ferenstein-Kraśko zachwyca figurą

Karolina Ferenstein-Kraśko

Więcej na temat Karolina Ferenstein-Kraśko
Przeładuj

Natasza Urbańska będzie pracować z córką?! Znamy ich plany!

zobacz 01:16