Delia Cosmetics proponuje kolekcję magnetycznych emalii do paznokci Delia Magnetic. Linia składa się z innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie lakierów w ośmiu kolorach. Magnetyczne opiłki zawarte w emalii tworzą fantazyjne wzory na płytce paznokcia, dając niepowtarzalny efekt.

Delia Magnetic, to polska odpowiedź na światowe trendy rynku kosmetycznego w zdobieniu paznokci.  Polecane są kobietom, które chcą zrobić oszałamiające wrażenie w czasie tegorocznego karnawału.

Poniżej przedstawiamy mały instruktaż jak uzyskać najlepszych efekt używając magnetycznych lakierów:

Przed użyciem należy energicznie wstrząsnąć emalią w celu równomiernego rozmieszczenia metalizowanych pigmentów. Następnie po pomalowaniu paznokcia wybranym kolorem należy  przyłożyć go do magnetyzera - nasadki z magnesem, w odpowiednio przygotowane miejsce (bez czekania, aż emalia wyschnie). Odpowiednio ustawiony magnetyzer należy przytrzymać przy paznokciu ok. 15-30 sekund, unikając bezpośredniego kontaktu z emalią. W tym czasie na płytce stworzy się odpowiedni wzór. Na koniec, tę samą czynność powtarza się na kolejnych paznokciach, pamiętając aby po każdym lakierowaniu zastosować magnes.

Wypróbujecie?

jm

Więcej na temat kosmetyki karnawał Delia