Kardashianki na zakupach w Los Angeles

Tak Kardashianki trwonią pieniądze na zakupach [PAPARAZZI]

Kardashianki na zakupach w Los Angeles

Kim Kardashian, jej siostra Kourtney oraz ich mama, Kris Jenner to celebrytki, które słyną z zamiłowania do trendów. Jak przystało na prawdziwe fashionistki, Kardashianki regularnie polują na modowe smaczki. Ostatnio paparazzi podglądało urocze damy, jak trwoniły pieniądze w jednym z centrów handlowych w Los Angeles.

Ciężarna Kim może poświecić przykładem niejednej przyszłej mamie, przynajmniej w kwestii stylu. Termin porodu zbliża się wielkimi krokami, a ona wciąż stawia na modowe trendy, nawet jeśli uwydatniają to i owo. Tym razem wybrała się na zakupy w długiej sukience w asymetryczne wzory, a do tego dobrała modną ramoneskę. Jej siostra Kourtney prezentowała się równie atrakcyjnie stawiając na ultramodny komplet w poziome pasy od Chanel.

Zobacz: To zdjęcie to nie fotomontaż! Ogromny tyłek Kim Kardashian

Z kolei ich mama, niezwykle elegancka kobieta, postanowiła sprawić sobie... kryształowe kieliszki. Czyżby panie szykowały  jakaś rodzinną uroczystość?

Kardashianki opuszczały galerię handlową z pełnymi torbami, a zatem zakupy z całą pewnością mogą zaliczyć do udanych. Zobaczcie:

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48