Kardashianki podczas minuty cisza na VMA
ONS

Skandaliczne zachowanie Kardashianek na VMA. Zobaczcie co robiły podczas minuty ciszy

Kardashianki podczas minuty cisza na VMA
ONS

Ciężko powiedzieć dlaczego Kardashianki pojawiają się na takich wydarzeniach jak MTV Video Music Awards, skoro z przemysłem muzycznym nie mają zbyt wiele wspólnego - nie licząc może małżeństwa Kim z Kanye Westem. Faktem jest natomiast to, że mają swoje sposoby na to, aby następnego dnia mówiło się tylko o nich. Przypomnijmy: Kardashianka przyćmiła młodsze siostry na gali MTV. Pokazała kształtny silikonowy biust

Niestety, dziś amerykańskie media pastwią się nie tylko nad fatalną kreacją Kim. Sławne siostry dały bowiem pokaz totalnego braku szacunku i dobrego wychowania. W trakcie imprezy wygłoszono przemowę dotyczącą zamieszek w miasteczku Ferguson, które wywołało zastrzelenie czarnoskórego nastolatka przez policjantów. Sprawa rozgrzewa tamtejsze media od dłuższego czasu i jest powodem anty-rasistowskich protestów.

Pamięć chłopca uczczono również minutą ciszy, ale zdjęcia z gali udowadniają, że Kardashianki nie były zainteresowane oddaniem takiego hołdu ofiarze - w tym czasie rozmawiały i bawiły się swoimi telefonami.

Zdjęcia obrazujące skandaliczne zachowanie celebrytek poniżej.

Zobacz: Kim Kardashian pokazała się w bardzo krótkich włosach. Wygląda jak jej młodsza siostra

Kardashianki podczas minuty cisza na VMA

 

Kardashianki podczas minuty cisza na VMA

Kardashianki na MTV Video Music Awards 2014:

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48