Bartek Kapustka ze swoją dziewczyną

Bartosz Kapustka kończy dziś 20 lat! Jego dziewczyna pokazała czułe ZDJĘCIE z urodzin!

Bartek Kapustka ze swoją dziewczyną

Bartek Kapustka, najmłodszy piłkarz w reprezentacji Polski, obchodzi dziś 20. urodziny. Z kim je spędził?Oczywiście z dziewczyną Klaudią Adamczyk! Klaudia pochwaliła się czułym zdjęciem z Bartkiem z imprezy urodzinowej!

 

Jak Kapustka spędził swoje urodziny z dziewczyną

Ile zarabia Bartek Kapustka?

Kapustka gra na pozycji pomocnika, młody piłkarz zabłysnął na Euro 2016 i od razu stał się bardzo popularny. Nadal jednak nie możemy wyjść z szoku, że jest taki młody. Od małego chciał zostać piłkarzem, jest synem piłkarza Kazimierza Kapustki i to dzięki ojcu, zawodnikowi Tarnovii Tarnów, w wieku sześciu lat rozpoczął treningi. Od 2014 roku jest piłkarzem Cracovii, a niedawno podpisał 5-letni kontrakt z Leicester City. Z wyliczeń wynika, że może tam zarabiać minimum 100 tys. złotych miesięcznie, a około 7 mln złotych rocznie!

Młody, zdolny i ceniony piłkarz dopiero co wkracza w dorosłość, a już jego przyszłość zapowiada się naprawdę dobrze! Co robi jego dziewczyna Klaudia? Na razie widzimy, że głównie ćwiczy na siłowni i wypracowuje świetną sylwetkę. Czy zostanie drugą Lewandowską? Czas pokaże!

 

A Bartkowi życzymy, samych goli, wygranych i milionowych kontraktów!

 

Zobacz także: Klaudia Adamczyk pokazała wakacyjne zdjęcie z Bartkiem Kapustką!

 

Klaudia Adamczyk na siłowni.

Klaudia Adamczyk ćwiczy

 

Bartek Kapustka na boisku.

Bartek Kapustka w białej bluzce

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17