Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Kamilla Baar o seksie
ONS
Newsy

Kamilla Baar ma sposób na kryzys w związku. Tak odważnie jeszcze nie mówiła

Partnerka doskonała?

Do czerwca Kamilla Baar była raczej aktorką, która nie dostarczała sensacji mediom i wiodła spokojne życia u boku męża, realizując się przy tym zawodowo. Ostatnio gwiazda jednak zaczęła wzbudzać zainteresowanie tabloidów, ponieważ zdobyła kilka nagród i wraz z Wojciechem Błachem podjęli decyzję o rozstaniu. Powodów zakończenia relacji między tym dwojgiem do tej pory nie poznaliśmy. Zobacz: Baar wystosowała oświadczenie dotyczące rozstania z Błachem

Od tego czasu aktorka wyraźnie rozkwitła i zaczęła bardziej udzielać się w mediach. Dodatkowo stawia na kolejne projekty zawodowe, o czym świadczy fakt, że została ambasadorką marki odzieżowej Marc Cain. W jej przypadku doskonale sprawdza się powiedzenie "nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło", bo choć związek z Błachem przeszedł już do przeszłości, ona doskonale wie, jaka relacja będzie dla niej najlepsza i co jest lekiem na wszystkie konflikty:

Warto szukać takiej relacji, w której puzzle do siebie pasują. Jest wtedy przestrzeń na rodzinę, na pracę zawodową, na realizację ambicji. Jest wzajemność.  A napięcia, konflikty warto rozwiązywać…w łóżku. - wyznała w rozmowie z magazynem "Zwierciadło".


Może tego zabrakło w jej poprzednim związku?

Zobacz: Kamila Baar zawdzięcza swoją metamorfozę diecie. Co je, a czego unika?

 Kamilla Baar na zagranicznym Fashion Weeku:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kamilla Baar o sekretach swojej urody
ONS
Newsy
Kamilla Baar swoją gigantyczną metamorfozę zawdzięcza diecie. Co je, a czego unika?
Aktorka zdradziła swój przepis na bycie piękną

Na początku czerwca Kamilla Baar i Wojciech Błach podjęli zaskakującą decyzję o rozstaniu. Idealna do tej pory para wystosowała do mediów oświadczenia, w których informowała o powodach takiej, a nie innej decyzji. Najwięcej emocji wzbudził fakt, że razem wychowują dziecko. Aktorzy doszli jednak do porozumienia w tej sprawie. Przypomnijmy: Baar potwierdza rozstanie z Błachem. Wystosowała specjalne oświadczenie W ich związku to Kamilla była większą gwiazdą. W 2012 roku otrzymała Złotę Kaczkę, rok później Wiktora, a na początku lutego tego roku TeleKamerę. Jeszcze jakiś czas temu nie przywiązywała uwagi do tego jak wygląda. Dziś - zachwyca na salonach. W rozmowie z "Gwiazdami" zdradziła swój sposób na urodę. Okazuje się, że dla Kamilli najważniejsze jest wegetariańska dieta i dużo snu: Oczywiście, że dbam o wygląd. Ale w sytuacji gdy dużo pracuję najważniejsze jest dla mnie jak się odżywiam, co jem. Stosuję dietę wegetariańską i dużo śpię. To są dwa moje leki. Wegetarianką jestem już od dawna. Bardzo to polecam . - mówi aktorka Spróbujecie?  Zobacz:  Groźny wypadek znanej aktorki. Kamilla Baar jechała z małym dzieckiem Tak aktorka wygląda teraz:     A tak wyglądała kiedyś: Kamilla Baar na konferencji nowego serialu: 

Rozstanie Kamilli Baar i Wojciecha Błacha
ONS
Newsy
Kamilla Baar rozstała się z mężem? Jest komentarz aktora
Tabloidy rozpisują się o romansie gwiazdy

Kamilla Baar do tej pory raczej nie była ulubienicą tabloidów. Skromna, spokojna, nie dostarczała rewelacji prasie. Ostatnio jednak zrobiło się o niej głośniej i to nie tylko za sprawą kilku nagród. Kilka tygodni temu Baar miała dość poważny wypadek samochodowy, podczas którego towarzyszył jej syn. Przypomnijmy: Groźny wypadek znanej aktorki. Kamilla Baar jechała z małym dzieckiem Od jakiegoś czasu gazety rozpisują się też o jej rozstaniu z wieloletnim partnerem, Wojciechem Błachem . Para uchodziła za jedną ze szczęśliwszych w polskim show-biznesie, a jeszcze trzy miesiące temu odbierali wspólnie nagrodę miesięcznika "PANI" za bycie inspirującą dla innych parą. Jak donosi "Show", Baar i Błach rozstali się i nie mieszkają już razem. Para ma 3-letniego syna. Żadne z nich nie chce póki co komentować ze szczegółami tej decyzji.   Dziś jestem głównie ojcem i to się dla mnie liczy. (Z Kamillą - przyp. red.) mamy dobre relacje - skwitował krótko w rozmowie z "Show", sugerując też, aby kontaktować się z aktorką. Tygodniki spekulują o romansie Baar ze starszym i wpływowym mężczyzną. Tworzyli ładną parę? Zobacz: Polka zachwyciła na zagranicznym tygodniu mody Kamilla Baar na Berlin Fashion Week:

Kamilla Baar odchodzi z Na dobre i na Złe
ONS
Newsy
Baar odchodzi z "Na dobre i na złe". Przez nią problemy może mieć inna gwiazda
Nie podjęła tej decyzji sama

Kamilla Baar niedawno przeżywała rozstanie z aktorem, Wojciechem Błachem. Szybko znalazła jednak nową miłość, która dodała jej skrzydeł. Aktorka zachwyca na salonach, a wielu uważa, że staje się nową ikoną stylu. Przypomnijmy: Miłość dodaje skrzydeł Baar i Boczarskiej. Gwiazdy zachwyciły na premierze filmu Dziś tabloid "Na żywo" nie ma dobrych wieści dla fanów talentu Kamilli i serialu "Na dobre i na złe". Okazuje się, że gwiazda chce zrezygnować z roli lubianej Hali Goldberg. Na taką decyzję naciska jej nowy partner, Piotr, który chciałby zobaczyć ją w lepszych produkcjach i bardziej ambitniejszych. Odejście Baar może być sporym problemem dla Marka Bukowskiego . Po skandalu z zatrzymaniem jego rola stoi pod znakiem zapytania. Bez serialowej partnerki, producentom może być łatwiej w podjęciu decyzji, aby usunąć jego wątek. Tym bardziej, że na podobne rozwiązanie zdecydowała się m.in. marka Mulit Media, która zrezygnowała z jego usług w kampaniach reklamowych. Jak postanowi Kamilla - przekonamy się wkrótce. Zobacz: Małżeństwo Bukowskich przeżywało kryzys. Wybawieniem okazała się... Kamilla Baar na premierze filmu:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner