Kamilla Baar o seksie
ONS

Kamilla Baar ma sposób na kryzys w związku. Tak odważnie jeszcze nie mówiła

Kamilla Baar o seksie
ONS

Do czerwca Kamilla Baar była raczej aktorką, która nie dostarczała sensacji mediom i wiodła spokojne życia u boku męża, realizując się przy tym zawodowo. Ostatnio gwiazda jednak zaczęła wzbudzać zainteresowanie tabloidów, ponieważ zdobyła kilka nagród i wraz z Wojciechem Błachem podjęli decyzję o rozstaniu. Powodów zakończenia relacji między tym dwojgiem do tej pory nie poznaliśmy. Zobacz: Baar wystosowała oświadczenie dotyczące rozstania z Błachem

Od tego czasu aktorka wyraźnie rozkwitła i zaczęła bardziej udzielać się w mediach. Dodatkowo stawia na kolejne projekty zawodowe, o czym świadczy fakt, że została ambasadorką marki odzieżowej Marc Cain. W jej przypadku doskonale sprawdza się powiedzenie "nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło", bo choć związek z Błachem przeszedł już do przeszłości, ona doskonale wie, jaka relacja będzie dla niej najlepsza i co jest lekiem na wszystkie konflikty:

Warto szukać takiej relacji, w której puzzle do siebie pasują. Jest wtedy przestrzeń na rodzinę, na pracę zawodową, na realizację ambicji. Jest wzajemność.  A napięcia, konflikty warto rozwiązywać…w łóżku. - wyznała w rozmowie z magazynem "Zwierciadło".


Może tego zabrakło w jej poprzednim związku?

Zobacz: Kamila Baar zawdzięcza swoją metamorfozę diecie. Co je, a czego unika?

 Kamilla Baar na zagranicznym Fashion Weeku:

Więcej na temat Kamilla Baar Wojciech Błach
Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15