Kinga M jak miłość
screen zwiastu M jak miłość

"Kinia poszła na ostro"! Kamil w "M jak miłość" zepsuje Kindze przyjęcie! Ujawni szczegóły wspólnej przeszłości

Kinga M jak miłość
screen zwiastu M jak miłość

Kinga w nowym sezonie „M jak miłość” przejdzie poważne załamanie nerwowe. Podczas nieobecności Piotrka Zduńska będzie chciała mieć wokół siebie przyjaciół i zorganizuje przyjęcie. Dawna paczka znów razem – brzmi wspaniale! Niestety, nie wszystko potoczy się zgodnie z oczekiwaniami Kingi i pijany Kamil wyzna na przyjęciu coś, po tym Zduńska sięgnie po garść leków na uspokojenie. Jak to się zakończy? Co takiego powiedział Gryc?

Kamil w "M jak miłość" zepsuje Kindze przyjęcie i doprowadzi ją do rozpaczy!

W 1527. odcinku, który na antenie TVP2 zobaczymy już 22 września, Kinga będzie miała trochę czasu dla siebie, bo jej dziećmi zajmnie się Marysia i Barbara. Zduńska zorganizuje na Deszczowej przyjęcie w ogrodzie. Pojawi się na nim tradycyjnie cała paczka znajomych z Łowickiej oraz Paweł z Franką. W pewnym momencie pijany Kamil będzie chciał pocałować Magdę, ale Andrzej go powstrzyma, a potem jego celem zostanie Kinga!

Nasza święta Kinia poszła na ostro, szok!  - wypali Gryc i zacznie wspominać, co działo się między nimi na Łowickiej.

Sugestie Kamila o ich rzekomym romansie załamią Kingę! W końcu wyjdzie z własnego przyjęcia i zamknie się w domu. Będzie czuła, że więcej nie zniesie! Oczywiście obok niej pojawi się Paweł, ale nawet jego słowa nic nie pomogą. Ostatecznie Zduński zakończy przyjęcie i posprząta po imprezie, a Kinga sięgnie po garść leków na uspokojenie. Od tego momentu fiolka z lekami będzie stale jej towarzyszyła. To nie może skończyć się dobrze! 

Zobacz także: 20 lat temu ruszyły nagrania "M jak miłość". Jak dobrze znasz serial o rodzinie Mostowiaków? Spróbuj rozwiązać nasz QUIZ!

Wydawało się, że w nowym sezonie Kamil zmieni się, ale nie będzie to takie proste...

Kamil Gryc zwiastun M jak miłość
fot. MTL Maxfilm screen zwiastun

Przy opiece nad dziećmi Kindze czasem pomaga Marysia czy Barbara. 

Kinga M jak miłość
Instagram

Kinga jest załamana, tym co dzieje się w jej życiu. Nie może liczyć na pomoc Piotrka, a jedynym oparciem w obecnej sytuacji jest Paweł. 

Kinga M jak miłość
Instagram

 

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13