Kamil Durczok na okładce "Party"
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy

Kamil Durczok na okładce nowego "Party". Co jeszcze straci?

W numerze: Popielewicz, Lis i inni

Już jutro w sprzedaży pojawi się nowy numer magazynu "Party". Na jego okładce bohater najgłośniejszego skandalu w mediach ostatnich lat - Kamil Durczok. Komisja TVN, po kilku tygodniach badania sprawy mobbingu i molestowania w stacji, zakończyła z dziennikarzem współpracę z redaktorem w trybie natychmiastowym. To jednak początek jego problemów. Co jeszcze straci?

Zobacz: Komisja TVN: Były przypadki molestowania. Durczok w trybie natychmiastowym odchodzi z TVN

Ponadto w numerze - Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży już po zaręczynach! Hanna Lis - dlaczego oddała mężowi swoją pracę? A także - niezwykłe zdjęcia jurorów i prowadzącej You Can Dance z Sewilli. W środku interesujące rozmowy z Anną Czartoryską oraz Romą Gąsiorowską. To wszystko w atrakcyjnej cenie - tylko 1,99 zł.

Serdecznie polecamy.

Zobacz: Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży oficjalnie razem
Kamil Durczok na salonach:

Kamil Durczok odniósł się do werdyktu komisji
ONS
Newsy
Prokuratura wszczęła postępowanie w sprawie Durczoka. Osobie oskarżonej o molestowanie grozi więzienie
Mamy komentarz rzecznika

Sprawa Kamila Durczoka małymi krokami zbliża się do wyjaśnienia. Kilka dni temu komisja TVN wydała raport, z którego wynika, że w stacji doszło do przypadków molestowania. Redaktor w trybie natychmiastowym odszedł z pracy. Przypomnijmy: Komisja TVN: Były przypadki molestowania. Durczok w trybie natychmiastowym odchodzi z TVN! Choć władze stacji nie podały przyczyn rozstanie z dziennikarzem, każdy łączy jej z oskarżeniami tygodnika Wprost o mobbing i molestowanie seksualne. Po śledztwie ustalono, że aż trzy osoby pracujące w TVN zostały "narażone na niepożądane zachowania". Teraz sprawą zajmuje się Prokuratura Okręgowa w Warszawie. Już zwróciła się do stacji z prośbą o udostępnienie akt z ich śledztwa: Poprosiliśmy komisję TVN o udostępnienie szczegółowego raportu z wyników ich śledztwa. Zaczniemy postępowanie sprawdzające, mające na celu ustalenie, czy zaszło uzasadnione podejrzenie popełnienia przestępstwa - mówi Party rzecznik prokuratury Przemysław Nowak Osobie, której zostanie udowodnione molestowanie bądź mobbing grozi od 2 do 12 lat więzienia. Materiałem dowodowym na pewno jednak nie będę publikacje Wprost, ponieważ w historii nękanej kobiety nie doszło do kontaktu fizycznego. Pierwsze ustalenia mamy poznać więc dopiero za miesiąc. Zobacz: Kamil Durczok na okładce Vivy!: Czasem muszę uciec Kamil Durczok na salonach:

Kamil Durczok wygrał z tygodnikiem Wprost
Newsy
Kamil Durczok wygrał z tygodnikiem Wprost! Dziennikarz dostanie 500 tys. złotych odszkodowania!
To znacznie mniej niż żądał

Kamil Durczok wygrał z Wprost ! Magazyn branżowy Press informuje, że według orzeczenia sądu dziennikarze i wydawca tygodnika muszą przeprosić Durczoka i wypłacić mu 500 tysięcy złotych! To znacznie niższa suma niż ta, o którą wnosił sam Kamil Durczok. Były szef Faktów walczył bowiem o odszkodowanie w wysokości 7 milionów złotych! Pozew dotyczył artykułu "Kamil Durczok. Fakty po faktach" w którym tygodnik zamieścił m.in. zdjęcia z mieszkania znajomej dziennikarza, pisał o śladach narkotyków i gadżetach seksualnych, które - jak sugerowano - miały należeć do Durczoka. Wyrok sądu nie jest prawomocny.   W sądzie toczy się również druga sprawa Kamila Durczoka przeciwko tygodnikowi Wprost. Były dziennikarz TVN żąda przeprosin i odszkodowania w wysokości 2 milionów za artykuły: "Ukryta prawda" i "Nietykalny", które ponad rok temu zostały opublikowane w tygodniku kierowanym wówczas przez redaktora naczelnego Sylwestra Latkowskiego. Przypominamy,  że afera wybuchła na początku 2015 roku, kiedy to tygodnik Wprost napisał przypadkach molestowania seksualnego w jednej ze stacji telewizyjnych. Początkowo nie podawano konkretnych nazwisk, jedna z czasem Kamil Durczok trafił na okładkę gazety. Po ukazaniu sensacyjnych artykułów Kamil Durczok pojawił się w radiu TOK FM, gdzie zapewniał, że nie nigdy nie miał nic wspólnego z mobbingiem i molestowaniem. Kilka dni później w stacji TVN została powołana specjalna komisja, która miała zbadać sprawę rzekomego mobbingu i molestowania podwładnych. Po zakończonym śledztwie komisja ogłosiła, że Kamil Durczok w trybie natychmiastowym odejdzie ze stacji TVN . Durczok zniknął z życia publicznego, a od kilku miesięcy walczy w sądzie z dziennikarzami i wydawcą Wprost.   Zobacz także: Kamil Durczok wraca do pracy w telewizji? Dziennikarz zamieścił tajemniczy wpis w sieci  ...

Korwin Piotrowska przejściu Durczoka do Polsatu: "Polsat obliczył ryzyko, jeśli jest. Durczok wie jak robić media"
Newsy
Korwin-Piotrowska o przejściu Durczoka do Polsatu: "Polsat obliczył ryzyko, jeśli jest. Durczok wie jak robić media"
Korwin-Piotrowska o przejściu Durczoka do Polsatu: "Polsat obliczył ryzyko, jeśli jest. Durczok wie jak robić media"

Kamil Durczok wraca do telewizji, ale nie do TVN-u... Jesienią Polsat News włączy do swojej ramówki nowy program publicystyczny, w którym Durczok będzie rozmawiał z politykami. Program będzie emitowany w czwartki o 20.00, a pierwsze odcinki zobaczymy już w październiku.   Taka decyzja Durczoka, jak i Polsat News, wzbudziła duże zainteresowanie innych mediów. Sprawę specjalnie dla Party.pl skomentowała Karolina Korwin-Piotrowska. Nic w tym dziwnego, że ktoś z jego wieloletnim doświadczeniem ma wzięcie i pewnie nie narzeka na oferty pracy. Mało jest bowiem ludzi, którzy wiedzą tyle o tym, jak robi się media, co Durczok.  Dzisiaj media mają się bardzo źle, pogoń za newsem i pieniędzmi powoli zabija merytorykę. On miał to szczęście, że robił w mediach w innych czasach, kiedy jeszcze liczył się warsztat. Ostatnie miesiące mogły mu dać wiele do myślenia. Nie należy nikogo skreślać awansem - skomentowała dla Party.pl przejście Durczoka do Polsatu News Karolina Korwin Piotrowska. A czy zdaniem dziennikarki, Polsat News podejmuje ryzyko przyjmując Durczoka do pracy? Szczerze? Będą mieli dobra oglądalność, ryzyko? To stacja komercyjna, pewnie obliczyli ryzyko, jesli jest. Właśnie stacje komercyjnie muszą obliczać ryzyko.  Stacji komercyjnych nie stać na wynalazki i testowanie czegokolwiek, jak w TVP - powiedziała Karolina Korwin-Piotrowska. Zgadzacie się, że Polsat News podejmuje dobrą decyzję, zatrujdniając Kamila Durczoka? Afera wybuchła w 2015 roku Przypominamy, że afera wybuchła na początku 2015 roku, kiedy to tygodnik Wprost napisał przypadkach molestowania seksualnego w jednej ze stacji telewizyjnych. Początkowo nie podawano konkretnych nazwisk, jednak z czasem Kamil Durczok trafił na okładkę gazety. Po ukazaniu sensacyjnych artykułów Kamil Durczok pojawił się w  radiu TOK FM, gdzie zapewniał, że nie nigdy nie miał nic...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner