Party Stories
Kamil Bednarek miał wypadek! Jechał bez aktualneg prawa jazdy!
Newsy

Bednarek ranny w wypadku! Jechał bez prawa jazdy!

Aktualizacja Złamał prawo. Co z jego zdrowiem?

Do Polski ponownie zawitała zima. Opady śniegu, które nawiedziły nasz kraj w tym tygodniu sprawiły, że warunki na drogach nie sprzyjają kierowcom i nie trudno o wypadek czy stłuczkę. Wczoraj przekonał się o tym sam Kamil Bednarek. Portal nto.pl poinformował, że wokalista stracił panowanie nad autem, wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Do wypadku doszło na drodze między rodzinnym miastem muzyka, Brzegiem a Pępicami.

Bednarek w wyniku zderzenia doznał urazu głowy i trafił do szpitala. Gdyby tego było mało gwiazdor dostał mandat w wysokości 800 złotych i zabrano mu prawo jazdy. Okazało się, że wokalista posiadał nieważne dokumenty. W zeszłym roku przekroczył bowiem limit 24 punktów karnych i nie przystąpił do ponownego egzaminu.

Jak widać Kamil lubi ostrą i ryzykowną jazdę samochodem. Jednak ręka sprawiedliwości go dopadła i muzyk dostał nauczkę na przyszłość. Dobrze, że nie skończył tak jak Ewa Farna. Zobacz: Zmiażdżony samochód Farnej po wypadku

Aktualizacja: Kamil zamieścił na swoim Facebooku wpis:

Kamil Bednarek oświadczenie

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kamil Bednarek w błękitnej marynarce
East News
Newsy
Kamil Bednarek wydał oświadczenie w sprawie wsparcia finansowego od państwa: "Wiadro pomyj wylało się na moją osobę"
Kamil Bednarek odniósł się do informacji o wsparciu finansowym, jakie otrzymał od państwa w związku z pandemią koronawirusa.

Kamil Bednarek odniósł się do informacji o wsparciu finansowym, jakie otrzymał od państwa w związku z pandemią koronawirusa. Wokalista opublikował w sieci oświadczenie w którym tłumaczy dlaczego otrzymał pół miliona złotych i odpowiada na krytyczne komentarze! Kamil Bednarek przyznał, że wylało się na niego wiadro pomyj. Zobaczcie cały wpis muzyka! Oświadczenie Kamila Bednarka Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego opublikowało w sieci informację, że ponad dwa tysiące podmiotów skorzysta z pomocy finansowej w ramach Funduszu Wsparcia Kultury. Łącznie fundusz przyznaczy na ten cel 400 milionów złotych! Jak się okazało wsparcie otrzymają m.in. Golec uOrkiestra, Bayer Full i Michał Koterski. Na stronie gov.pl pojawiła się cała lista osób, które otrzymają pomoc od państwa. Wśród osób, które otrzymają wsparcie jest również Kamil Bednarek- wokalista dostanie pół miliona złotych.  Teraz w sieci pojawiło się oświadczenie Kamila Bednarka, który przyznaje, że został zaatakowany za to, że skorzysta ze wsparcia finansowego od państwa. Szanowni Państwo❗️ Wielkie wiadro pomyj wylało się na moją osobę jakobym się politycznie sprzedał i dostał pieniądze "na życie" od Telewizji Polskiej... Prowadzę od kilku lat działalność, zatrudniam ludzi, płace podatki jak każdy obywatel, płace ZUS i inne ściągane przez Urząd Skarbowy opłaty... Każdy, kto ma zarejestrowaną działalność w obrębie kategorii kulturalno-artystycznej mógł wystartować w projekcie. W moim imieniu postulował o to manager. Gratuluje wszystkim komu udało się dostać dofinansowanie na przyszłe branżowe działania. Wierze, że mądrze je wykorzystacie i nie bedziecie zmuszeni ich oddać z powrotem...- czytamy w oświadczeniu opublikowanym w sieci. W dalszej części...

Kamil Bednarek miał wypadek
Newsy
Menadżer tłumaczy Bednarka: Być może przyszło pismo, ale nie odebrał
Oficjalny komentarz w sprawie wypadku Kamila

W zeszłym tygodni fanki Kamila Bednarka przeżyły chwile grozy. Serwisy informacyjne doniosły, że przystojny wokalista miał wypadek samochodowy i trafił do szpitala. Na szczęście po wjechaniu w drzewo artyście nic się nie stało i ostatecznie skończyło się na kilku szwach i mandacie na 800 złotych. Przypomnijmy: Bednarek ranny w wypadku! Jak się okazało Bednarek samochód prowadził bez ważnego prawa jazdy . Kamil już jakiś czas temu za swoje wybryki na drogach przekroczył ustawowe 24 punkty karne i powinien zgłosić się na ponowny egzamin . Jednak tego nie zrobił. Na łamach "Twojego Imperium" menadżerka postanowiła wytłumaczyć młodego artystę. - Nie wiedział, że nazbierało mu się aż tyle punktów. Być może przyszło do Kamila jakieś pismo w tej sprawie, ale go nie odebrał, ponieważ rzadko bywa w domu . Oczywiste, że wkrótce ponownie przystąpi do egzaminu na prawo jazdy, a do czasu jego odzyskania ktoś będzie go musiał wozić - powiedziała Aneta Wojewódzka w rozmowie z tabloidem. Najważniejsze, że Bednarkowi nic się nie stało. Wokalista będzie miał teraz nauczkę na całe życie i następnym razem, gdy wsiądzie za kółko będzie bardziej ostrożny na drodze. Artysta ze względu na obecny stan zdrowia musiał również przełożyć część swoich koncertów na późniejsze terminy.

Kamil Bednarek podczas sopockiej konferencji Top Trendy 2013
AKPA
Newsy
Bednarek na sopockiej konferencji "Top Trendy"
Czym wieczorem zaskoczy nas wokalista?

Kamil Bednarek w ciągu kilkunastu miesięcy stał się jedną z największych gwiazd muzyki. Wokalista przekonał wielu Polaków do brzmień Reggae. Artysta wraz ze swoim zespołem wystąpi już dziś podczas koncertu "Top" w ramach Festiwalu Top Trendy 2013 . Bednarek drugi rok z rzędu jest jedną z gwiazd pierwszego dnia tego muzycznego wydarzenia. Na konferencji prasowej, która odbyła się kilka godzin przed wieczornym występem, Kamil był naładowany pozytywną energią i bardzo ekscytował się faktem, że ponownie zaśpiewa na deskach Opery Leśnej . - Dzisiaj tradycyjnie w heavy metalowych aranżacjach, pesymistycznych oczywiście, zaśpiewamy dwa utwory. Jeden utwór też bardzo ważny dla mnie, cieszę się, że mogę go wykonywać. Jest to utwór "Dni których jeszcze nie znamy" - powiedział Kamil podczas spotkania z dziennikarzami. Oczywiście z tym heavy metalem, to Bednarek żartował. Podczas jego występu możemy spodziewać się ogromnej fali dobrej energi i rytmów, które rozruszają każdego. Zobacz: Tak się daje czadu - Kamil Bednarek zagrał w Hard Rock Cafe Sopocka konferencja koncertu Top naszą kamerą:  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner