Kamil Bednarek wystawia język

Kamil Bednarek na fotelu jurora "The Voice of Poland"! Kogo zastąpi?

Kamil Bednarek wystawia język

Kamil Bednarek został trenerem dziesiątej edycji "The Voice of Poland"! Informację tę podał portal Eska.pl, powołując się na menadżera artysty, który miał potwierdzić informację na grupie fanów Bednarka. Kogo Kamil zastąpi w fotelu jurora popularnego muzycznego show TVP?

"The Voice of Poland" wykreował wiele gwiazd. To w programie swoje kariery zaczynali Natalia Nykiel, Rafał Brzozowski czy Sarsa. Sam Kamil dobrze wie, co znaczy takie współzawodnictwo, bystąpił bowiem w innym programie "Mam talent", gdzie doszedł do finału.

Dotąd na obrotowych fotelach jurorów "The Voice of Poland" zasiadło wiele sław - wśród nich Justyna Steczkowska, Edyta Górniak, Tomson i Baron, Marek Piekarczyk, Marysia Sadowska czy Ania Dąbrowska. W ostatniej serii show jurorami byli: Piotr Cugowski, Michał Szpak, Patrycja Markowska i Grzegorz Hyży. Kogo z nich zastąpi Bednarek? Tego na razie nie wiadomo.

Bednarek w The Voice of Poland

Wiadomo, że kiedy rozpoczną się zdjęcia do programu. Z informacji zamieszczonej przez menadżera Kamila na grupie "Załoga Bednarka" wynika, że nagrania przesłuchań odbędą się od 23 lipca, a bitwy w sierpniu. 

Wcześniej obstawiano, że w roli jurora "The Voice of Poland" zobaczymy inna wielką gwiazdę - Dodę. Jednak na fotelu ostatecznie zasiądzie Kamil. Myślicie, że sobie poradzi?

Kamil Bednarek zmienił ostatnio wygląd - pozbył się swoich charakterystycznych dredów.

Zobacz takżeKamil Bednarek już tak nie wygląda! Zaskakująca metamorfoza muzyka

Kamil Bednarek z dredami

 

Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59