Ryan Sweeting i Kaley Cuoco
Instagram

Rozwód po 21 miesiącach małżeństwa. Gwiazda "Teorii wielkiego podrywu" ma już dość męża!

Ryan Sweeting i Kaley Cuoco
Instagram

Kaley Cuoco, gwiazda serialu "Teoria wielkiego podrywu", rozwodzi się z tenisistą Ryanem Sweatingiem już po 21 miesiącach małżeństwa. Ale trzeba przyznać, że aktorka chyba lubi robić wszystko szybko! Bo ślub wzięła 31 grudnia 2013 roku, zaledwie po trzech miesiącach znajomości z Ryanem. 

Kaley Cuoco i Ryan Sweating razem zdecydowali zakończyć swoje małżeństwo - powiedział  Entertainment Tonight rzecznik Cuoco. - Prosili o prywatność w tym czasie. Nie będzie więcej oświadczeń w tej sprawie - dodał.

Gwiazda Teorii wielkiego podrywu rozwodzi się

Co ciekawe, jeszcze w kwietniu Cuoco dementowała plotki na temat kryzysu w jej związku. Na Instagramie deklarowała jak bardzo podziwia swojego męża i prosiła, żeby więcej nie wątplić w ich miłości.

Nigdy w życiu nie byłam bardziej dumna z kogokolwiek na tej planecie. Ten facet ciągle walczy o powrót do formy po kontuzjach, nie mówiąc o walce z ciągłymi "doniesieniami" dotyczącymi naszego małżeństwa. Jestem dumna z jego pasji i jego wewnętrznej siły do walki, ale najbardziej dumna jestem z tego, że jestem jego żoną. A więc do wszystkich z was, którzy chcą zniszczyć nasze małżeństwo i wszystko inne: róbcie to dalej, bo to tylko nas wzmacnia.

Cokolwiek wpłynęło na rozstanie tych dwojga, wydawali się być parą idealną.  Dwa tygodnie po ceremonii zaślubin Sweating zrobił sobie na ramieniu tatuaż z imieniem Kaley i datą ich ślubu. W sierpniu Cuoco powiedziała, że wkrótce chciała zajść w ciążę. Chwaliła się też, że mąż jest bardzo wyrozumiały i uwielbia jej byłego chłopaka, również gwiazdora "Teorii wielkiego podrywu" czyli Johnny'ego Galeckiego. Para po raz ostatni była widziana razem 22 sierpnia, gdy objęci pozowali na czerwonym dywanie podczas jednego z eventów. Jednak ich miłość to już przeszłość.

 

Jesteście fanami "Teorii wielkiego podrywu"?

 

Kids' Choice Awards 2014: Kaley Cuoco

 

 

 

Backstage Jimmy Kimmel Live with my hubs❤️❤️

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kaley Cuoco (@kaleycuoco)

 

 

 

 

I love you 💗❤️💘

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kaley Cuoco (@kaleycuoco)

 

 

Więcej na temat Kaley Cuoco
Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26