Kajetan Góra na Glam Awards 2013
ONS

Piękny gest znanego fryzjera. Kajetan Góra spełnił marzenie chorej klientki

Kajetan Góra na Glam Awards 2013
ONS

Kajetan Góra to ulubiony stylista wielu gwiazd. Z włosów potrafi zrobić prawdziwe dzieła sztuki, a i same włosy potrafi wyczarować, o czym przekonała się jedna ze stałych klientek stylisty.  Zobacz: Doda zmieniła fryzurę u Kajetana Góry

Klientka o której mowa akurat wychodziła za mąż, kiedy nastał dla niej trudny czas i musiała walczyć z nowotworem. Jak każda kobieta, chciała w tym dniu wyglądać wyjątkowo i pięknie, a całość stroju miała dopełniać fryzura. Niestety, straciła włosy z powodu choroby.

Znany fryzjer zrobił wszystko, co w jego mocy, aby spełnić marzenie panny młodej, i stało się! Kobieta weszła na nową drogę życia z piękną fryzurą. Z czasem choroba ustała, a jej udało się wyhodować własne zdrowe i długie włosy o długości 60 cm. Rozumiejąc problem innych chorych dziewczyn klientka zgłosiła się ponownie do Kajetana Góry i poprosiła o ścięcie jej bujnej czupryny, przekazując ją dla innej potrzebującej. Stylista był poruszony tym faktem, o czym świadczy jego wpis na Facebooku. Góra rzadko komentuje swoje sukcesy zawodowe, tym razem zrobił wyjątek:

Tak więc jutro będzie u nas klientka, która nie może mieć długich swoich włosów, a marzy o tym żeby były długie by czuć się kobieco. Za 24 h spełni się jej marzenie. Anioły są wśród nas i nawet jeśli napotykają przeciwności losu, to podnoszą się i pomagają innym.


Piękny gest, popieramy!
 

Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08