Dawid Woliński i Kajetan Góra w butach Jimy Choo

ZGADNIJ: Te półbuty kosztują 2 tysiące złotych. Założyły je wczoraj dwie gwiazdy

Dawid Woliński i Kajetan Góra w butach Jimy Choo

Wczoraj rozdano Róże Gali 2014, które swoją obecnością uświetniło wiele gwiazd. Takie imprezy zobowiązują do założenia wieczorowych kompletów, które oddadzą styl imprezy. Nie inaczej było w tym roku. Na czerwonym dywanie mnożyło się od szykownych kreacji i drogich marek. Maryla Rodowicz wybrała sukienkę od Dolce&Gabbana, która jest hitem tego sezonu. Jak się okazało, nie ona jedyna wydała sporo na stylizację.

Naszą uwagę przykuły bardzo modne i równie drogie lakierki Jimy Choo, które są "posypane" milionami błyszczących drobinek. Takie buty znalazły wczoraj uznanie Kajetana Góry. Co ciekawe na identyczny model skusił się także Dawid Woliński, który przyszedł w nich na finał "Top Model 4". Obaj panowie na buty musieli wydać ponad 2 tysiące złotych. Zapewne w obu przypadkach reszta stylizacji też nie należała do najtańszych.

Zobacz: Dawid Woliński w świetnych butach na prezentacji ramówki TVN

Jak czytamy na profilu fryzjera, zarówno marynarka, jak i spodnie były szyte specjalnie na wczorajszą galę według jego projektu. Za całe ubranie Góra musiał zapłacić ok. 6 tysięcy złotych.

Kto wyglądał lepiej? Zagłosujcie w naszym sondażu pod zdjęciami:

Gwiazdy na rozdaniu Róż Gali 2014:

Przeładuj

Mikołaj z "Love Island" zdradził, że ma wiele propozycji od nieznajomych kobiet. Jak zareagowała Sylwia?

zobacz 01:27