Dorota Wróblewska i Kajetan Góra mają konflikt
ONS

Kajetan Góra nie ma litości dla Wróblewskiej: Zrezygnuj z push-upów w stanikach

Dorota Wróblewska i Kajetan Góra mają konflikt
ONS

Kajetan Góra to jeden z najpopularniejszych fryzjerów wśród polskich gwiazd. Z jego usług korzystały największe celebrytki i pierwszoligowe gwiazdy. To właśnie on stoi za niesamowitą metamorfozą Dody, która w ostatnich tygodniach często korzystała z jego usług. Jeden z tabloidów zasugerował nawet, że wokalistka ma go na wyłączność. Przypomnijmy: Tabloid ujawnił kulisy współpracy Kajetana Góry z Dodą. Ile w tym prawdy? 

Nie wszystkim jednak działania fryzjera przypadły do gustu. Dorota Wróblewska, która od niedawna wyrasta na ekspertkę w każdej dziedzinie, nie bała się skrytykować przygotowanych przez Kajetana fryzur. Od tamtej pory ta dwójka nie żyje w dobrych relacjach, o czym przekonaliśmy się po raz kolejny. Wróblewska wzięła pod lupę styl Radka Majdana i poradziła mu, żeby zaakceptował to, że nie ma już włosów.
 

Radosław Majdan ma potencjał jeżeli chodzi o sylwetkę, jednak powinien zaakceptować, że włosy były, ale dziś ich nie ma - napisała na swoim Facebooku. - Łysienie u mężczyzn to częsta przypadłość. Hodowla włosów na siłę jest trochę jak hodowla kwiatów, które rosły piękne, a teraz nie wszystkie już kwitną. Jeżeli chodzi o fryzurę to czar prysł i w takim przypadku należy zrobić "porządki". Nie każdy może być jak David Beckham, który zmienia fryzury jak rękawiczki.


Wypowiedź ta nie spodobała się Kajetanowi, który w ostrych słowach wystosował odezwę do jej autorki:
 

Kolejny raz pokazała swój poziom i po otwarciu ust, zostawiła po sobie tylko niesmak. Komentarze na tym poziomie pokazują jedynie jakim człowiek potrafi być hipokrytą. A wszystko dla poklasku. Zacna Dorotko czemu nie zaprzestaniesz farbowania włosów? Siwe też są ładne, nie każdy może być jak Carine Roitfeld. Zrezygnuj też z push-upów w stanikach - czytamy.

 

Myślicie, że mu odpowie?

Zobacz: Kajetan Góra poniża Wróblewską. Tego się nie spodziewałaKosecki z dziewczyną u ulubionego fryzjera gwiazd:

Przeładuj

Tomson i Baron w szoku! Występ uczestników "The Voice of Poland" mocno zaskoczył jurorów!

zobacz 01:11