Kaja Paschalska
Instagram

Zaskakująca metamorfoza Kai Paschalskiej! Gwiazda "Klanu" jest coraz chudsza. Jak ona to robi?

Kaja Paschalska
Instagram

 

Siłownie, kluby fitness, boiska sportowe. Na początku roku wszystkie ośrodki sportowe pękają w szwach. Wiele osób podjęło noworoczne postanowienie o regularnych ćwiczeniach. Jednak zajęte bieżnie często potrafią być wymówką, żeby skrócić swój trening. Problemu z zajętymi maszynami do ćwiczeń, czy też brakiem miejsca na siłowni nie ma za to Kaja Paschalska. Gwiazda pokazała, że nie miejsce tak naprawdę ma znaczenie, a chęć do ćwiczeń i oczywiście sam trening! Jej najnowsze zdjęcie zachwyciło internautów. Bo 32-latka swoje postanowienie noworoczne realizuje już od kilku miesięcy i może pochwalić się świetną figurą!

Kaja Paschalska zachwyca figurą

Kaję Paschalską poznaliśmy w "Klanie", w którym gwiazda od wielu lat wciela się w postać Oli Lubicz. Aktorka - niegdyś pulchna dziewczynka - dziś dorosła kobieta, nie przypomina małej Oli z dawnych lat. Kaja uwielbia ćwiczyć. I jak się okazuje wielka sala na siłowni nie jest jej do tego wcale potrzebna. Gwiazda, gdy tylko ma dłuższą chwilę, rozkłada matę w domu. Kuchnia? Salon? Przedpokój? Każde miejsce jest dla niej dobre na trening! 

To różowe na krześle to mata i mimo tego, że strasznie mi się nie chce (coś chyba z ciśnieniem - jak zwykle) ogarnę to! Miłego wieczoru! - napisała na Instagramie.

Internauci nie zwrócili jednak uwagi na różową matę Kai, a na jej piękną sylwetkę! 

Nikomu się dzisiaj nie chce, warunki meteo niesprzyjające. Brawo za motywację!

Ćwicz ćwicz:) fajny efekt widzę!

Co ćwiczysz?

Wyrosłaś na piękną kobietkę, a figura mega! Stosujesz do tego jakąś dietę? Jakie robisz treningi? Buziaki tak trzymaj! Niech motywacja nie spada! - pisali internauci.

 

Kaja odpisała fanom, że na zdjęciu jest po lub przed treningiem "Skalpel"  Ewy Chodakowskiej! My jesteśmy zachwyceni figurą gwiazdy! :) A wy?

 

Zobacz też: Jak mieszka Kaja Paschalska? Przestronne wnętrza i... sympatyczny "współlokator"! ZDJĘCIA

 

Kaja pochwaliła się świetną figurą

Też ćwiczycie w domu?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mogłam go wykadrować ale stwierdziłam, że to już tradycja 🤷‍♀️🤣 #MistrzDrugiegoPlanu

Post udostępniony przez Kaja Paschalska (@kajapaschalska)

Więcej na temat Kaja Paschalska
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09