Agnieszka Kaczorowska, Nikodem Rozbicki
East News
Newsy

Faworyzowana Agnieszka Kaczorowska i Nikodem Rozbicki nie wypadli najlepiej w "Tańcu z Gwiazdami". Jak to komentują?

Faworyzowana Agnieszka Kaczorowska i Nikodem Rozbicki nie wypadli najlepiej w "Tańcu z Gwiazdami". Jak to komentują?

Nikodem Rozbicki i Agnieszka Kaczorowska zaliczyli słaby występ w pierwszy odcinku "Tańca z Gwiazdami 5". Aktor i tancerka nie poradzili sobie najlepiej, ale na szczęście nie odpadli z programu. Z show pożegnał się Andrzej Krzywy i jego taneczna partnerka Magda Soszyńska. Czy Nikodem i Agnieszka mają szansę, by odrobić stratę? Wczoraj zdobyli jedynie 27 punktów. To spore zaskoczenie, ponieważ za para od początku jest typowana jako jedni z faworytów programu! Jak oni samo skomentowali swój pierwszy wspólny występ?

Dziękujemy, ale niestety nie od razu Rzym zbudowano. Ja widzę ogromny potencjał w Nikodemie i wierzę w to, że będziemy świadkami jakiejś metamorfozy, ale trzeba nad tym pracować - powiedziała Agnieszka Kaczorowska w rozmowie z Superexpress.tv.

Nikodem Rozbicki, grający obecnie w serialu "Powiedz TAK!", również z dużą pokorą poszedł do swojego występu w "Tańcu z Gwiazdami".

Ładnie to powiedziałaś, nie od razu Rzym zbudowano, ale my zbudowaliśmy już mocny fundament i zobaczymy jaki dom uda nam się wybudować na nim - podsumował na łamach tabloidu.

A wy jak oceniacie pierwszy występ tej pary? Myślicie, że za tydzień pójdzie im lepiej?

 

Zobacz też: Za nami pierwszy odcinek nowego "Tańca z Gwiazdami". Jak wypadły pary? Zobacz ZDJĘCIA.

 

Agnieszka Kaczorowska i Nikodem Rozbicki w pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami 5".

Agnieszka Kaczorowska, Nikodem Rozbicki
East News

 

Para zdobyła zaledwie 27 punktów.

Agnieszka Kaczorowska, Nikodem Rozbicki
East News

 

Czy w kolejnym odcinku pójdzie im lepiej?

Agnieszka Kaczorowska, Nikodem Rozbicki
East News

Agnieszka Kaczorowska pokazała zabawne wideo z treningu z Nikodemem Rozbickim
ONS
Newsy
Musicie to zobaczyć! Kaczorowska i Rozbicki nagrali śmieszny filmik z prób do "Tańca z Gwiazdami!" ZABAWNE
Musicie to zobaczyć! Kaczorowska i Rozbicki nagrali śmieszny filmik z prób do "Tańca z Gwiazdami!" ZABAWNE

Agnieszka Kaczorowska i Nikodem Rozbicki nagrali filmik ze swoich prób do "Tańca z Gwiazdami". Partnerka młodego aktora zamieściła zabawne wideo w sieci. Na Facebooku Kaczorowska przyznała, że tak trenują przed dzisiejszym odcinkiem show Polsatu gdzie zaprezentują jive'a. Gwiazda "Klanu" przy okazji prosiła swoich fanów, żeby trzymali za nich kciuki. CZY TO SIĘ UDA??!! TRZYMAJCIE KCIUKI za parę numer 11- napisała na Facebooku. Jak im szło podczas wykonywania trudnych figur? Musicie to zobaczyć! Miejmy nadzieje, że w programie pójdzie im znacznie lepiej... Zwłaszcza, że w 1. odcinku TzG para nie zachwyciła jury. Agnieszka Kaczorowska i Nikodem Rozbicki uzyskali zaledwie 27 pkt. Czy tym razem zachwycą swoim występem?   Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska dostała piękne kwiaty na Dzień Kobiet! Wiemy od kogo!   Agnieszka Kaczorowska i Nikodem Rozbicki  trenują przed 2. odcinkiem Tańca z Gwiazdami.   Agnieszka Kaczorowska pokazała wideo z treningu do TzG.

Agnieszka Kaczorowska, Nikodem Rozbicki
East News/Instagram
TV-Show
Agnieszka Kaczorowska pisze o "uczuciu niewinnym, trochę wstydliwym...". Co to ma wspólnego z Nikodemem Rozbickim?
Agnieszka Kaczorowska pisze o "uczuciu niewinnym, trochę wstydliwym...". Co to ma wspólnego z Nikodemem Rozbickim?

Agnieszka Kaczorowska zamieściła intrygujący wpis na swoim blogu. Jest on związany z Nikodemem Rozbickim, jej partnerem z "Tańca z Gwiazdami". Post tancerki rozpoczyna się od zachwytów na pierwszymi wiosennymi dniami, następnie przechodzi do dwuznacznego opisu... Taneczna partnerka Nikodema Rozbickiego   podzieliła się w nowym wpisie swoimi odczuciami z prób do kolejnego odcinka tanecznego show. Nie brakuje w nim emocji ! I to jakich! Po cudownym rodzinnym czasie świątecznym, wróciliśmy z Nikodemem na salę treningową. Z nową energią, z ogromną przyjemnością z tańca, przygotowujemy dla Was nasze wiosenne show. Będzie to samba. Taniec, który może przybrać różne oblicza. Może być dziko, ale może być też lekko i uroczo. U nas będzie rzecz o miłości. O uczuciu niewinnym, trochę wstydliwym, ale dającym radość i energię, która unosi w powietrze - napisała Agnieszka Kaczorowska. Brzmi bardzo romantycznie! Jak im pójdzie w tej poetyckiej atmosferze? I czy dzika lub lekka i urocza samba spodoba się jurorom "Tańca z Gwiazdami"? Przekonamy się już w piątek! Nikodem Rozbicki robi coraz większe postępy na parkiecie. Myślicie, że ta para ma szanse na Kryształową Kulę?   Zobacz też: Agnieszka Kaczorowska marzy o roli w filmie! "Byłoby cudownie zagrać z..." Sprawdźcie, z kim!   Agnieszka Kaczorowska i Nikodem Rozbicki zamieścili w sieci zdjęcia ze wspólnego treningu.   W następnym odcinku "Tańca z Gwiazdami" para zatańczy sambę.   Czy Agnieszka Kaczorowska i Nikodem Rozbicki mają szansę na wygraną?

Dorota Chotecka fryzura
TV-Show
Dorota Chotecka odpadła z Tańca z Gwiazdami! Kto był najlepszy?
Zobaczcie naszą relację z 2. odcinka!

Taniec z Gwiazdami - drugi odcinek piątej edycji za nami! Z programem pożegnali się Dorota Chotecka i Robert Kochanek​. Jak wypadły inne gwiazdy? Kto był najlepszy? Zobaczcie naszą relację i zdjęcia z programu! Taniec z Gwiazdami: Relacja na żywo!   22:01: Wyniki!   Z programem pożegnali się: Dorota Chotecka i Robert Kochanek. Żałujecie?   Dziękujemy, że byliście z nami!   21:40: Wszystkie konkursowe występy za nami! Oto ranking:   Izu Ugonoh i Hanna Żudziewicz - 40 pkt. Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak - 40 pkt. Joanna Opozda i Kamil Kuroczko - 37 pkt. Kasia Stankiewicz i Tomasz Barański - 37 pkt. Waldemar Błaszczyk i Nina Tyrka - 34 pkt. Rafał Jonkisz i Walerija Żuwralewa - 33 pkt. Dorota Chotecka i Robert Kochanek - 31 pkt. Anna Karczmarczyk i Jacek Jeshke - 31 pkt. Julia Wróblewska i Jan Kliment - 30 pkt. Nikodem Rozbicki i Agnieszka Kaczorowska - 27 pkt.   21:34: Rumba Kasi Stankiewicz!  Kiedyś tu przyjdź i zapomnij, że tu jesteśmy. Jesteś stworzona do tańca! Fragmenty były profesjonalne na dyszkę! - mówiła Iwona. Para zdobyła 37 punktów! 21:28: czas na jive'a Waldemara Błaszczyka i Niny Tyrki! Efekt? 34 pkt. 21:20: Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak w romantycznym fokstrocie! Jurorzy zachwyceni - 40 punktów!   21:14: bokser Izu Ugonoh i Hanna Żudziewicz w gorącej cha chy! Ale ciacho - powiedziała krótko Beata Tyszkiewicz! Para otrzymała 40 punktów!   21:05: tango Joanny Opozdy i Kamila Kuroczko! Tydzień temu dałaś ciała, dziś to jest najlepszy taniec do tej pory! Bardzo przyzwoicie! - oceniła Ruda Mamba! Para zdobyła 37 punktów!   20:58: gwiazdor serialu "Powiedz TAK!" Nikodem Rozbicki i Agnieszka Kaczorowska zatańczyli jive'a. Pan trochę przeskakał tego...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner