Piotr Żyła podczas konkursu, Justyna Żyła na Instagramie
Eastnews/Instagram
Co się stało?
1/5
Piotr Żyła podczas konkursu, Justyna Żyła na Instagramie
Eastnews/Instagram

Justyna Żyła zamieściła w sieci emocjonalny wpis, w którym sugeruje, że Piotr Żyła nie opiekuje się swoimi dziećmi! Ostatnie miesiące z pewnością były bardzo trudne dla skoczka i jego rodziny. Jakiś czas temu w mediach pojawiły się pierwsze doniesienia o kryzysie w małżeństwie Piotra i Justyny Żyłów. Medialne informacje szybko potwierdziła Justyna Żyła, która publikowała zaskakujące wpisy, zdradzając, że jej mąż wyprowadził się z ich domu i poinformował ją, że ma kochankę. 

Z czasem wydawało się, że relacje pomiędzy Piotrem a Justyną nieco się poprawiły. Ostatnio Justyna pokazała nawet, jak razem z córką kibicuje skoczkowi... Niestety, teraz żona sportowca opublikowała  kolejny emocjonalny wpis, w którym opowiedziała o swojej sytuacji. Co zarzuca Piotrowi Żyle?

Zobaczcie, co napisała!

 

Zobacz także: "Nie był to dla mnie łatwy czas" Piotr Żyła w szczerym wywiadzie po raz pierwszy o rozstaniu z żoną!

2/5
Justyna Żyła- nowy wpis na Instagramie
Instagram

Justyna Żyła opublikowała na Instagramie emocjonalny wpis, w którym sugeruje, że jej mąż nie interesuje się własnymi dziećmi. 

Mam nadzieję, że i Piotrowi jak i jego partnerce  to co pisze da do myślenia brudy pierze się w domu. Zawsze tak myślałam ale są sytuacje kiedy nie ma się kontaktu z najbliższa osoba (najbliższa która potrzebuje cię natychmiast ..np twojej krwi) przepraszam za prywatę. Wiem pewnie wszystko obróci się przeciwko mnie(od 3 dni czekamy pod męża blokiem???? Z córką i synem nie wywleka się brudówale może jednak wychodząc na histeryczkę dzieci tatę zobaczą .??????J.Z- napisała żona Piotra Żyły. 

 

3/5
Justyna Żyła- nowy wpis na Instagramie
Instagram

Wpis żony Piotra Żyły już zniknął z jej profilu na Isntagramie. Myślicie, że Justyna skomentuje swój emocjonalny post? 

4/5
Piotr Żyła z żoną, Justyną
5/5
Justyna Żyła, Piotr Żyła
Instagram
Więcej na temat Piotr Żyła Justyna Żyła