Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Justyna Żyła na konkursie skoków narciarskich w Wiśle, w których startował Piotr Żyła
East News
Newsy

Zaskakujące słowa Justyny Żyły o Piotrze! "Emocje opadają i uczysz się przyjaźni..."

Spodziewaliście się?

 

Justyna Żyła zakopała topór wojenny? Po sukcesach byłego męża na skoczni, na jej instagramie pojawiły się bardzo wymowne wpisy. Jak deklaruje w nich, "kibicem jest się zawsze" i razem z córką gratuluje Piotrowi ostatnich świetnych wyników.

Piotr Żyła zaczął sezon zimowy znakomicie. W ostatni weekend, podczas zawodów w Rosji dwukrotnie stanął na podium pucharu świata - w sobotę na 2., a w niedzielę na 3. miejscu. Nic dziwnego, że kibice mocno trzymają kciuki za jego kolejne występy. Wśród nich, jak się okazuje, również była żona (od niedawna są po rozwodzie) - Justyna.

 

"Chodziliśmy na terapię małżeńską" Justyna Żyła o kulisach rozstania z Piotrem

Justyna Żyła kibicuje Piotrowi Żyle

Na instagramowym profilu Justyny Żyły pojawił się znaczący wpis.

Miał być nowy post... pyszne domowe gołąbki 😋ale pokonało mnie to zdjęcie, gdybym nie przeżyła ..🧐istnieje coś takiego jak 👨‍👧córeczka tatusia 🤷‍♀️(u mnie była nią moja siostra 👅👁😍)Przychdzi taki moment gdy emocje opadaja i uczysz się przyjaźni która czasem jest ważniejsza niż inne uczucia i emocje 😍☺️(pisownia oryginalna)

Na zdjęciu widzimy córkę Żyłów - Karolinę, wysyłającą buziaka w stronę ekranu telewizora, na którym widać jej tatę - Piotra. 

Justyna Żyła pisze o Piotrze zaskakująco ciepło:

Kibicem (nie mylic z innym”kibicami”) jest się zawsze 😅a Twoja „psychofanka” jest tylko jedna 😂😂😂Gratulujemy raz jeszcze👏👌👍skijumping #coreczkatatusia  #miloscnigdysieniekonczy #fanka #szczescienasze #dumaztaty #piotrzyla #gratulujemy #kibicujemy 🙌👍👌✊👊- pisze Żyła.

Dodaje na koniec, że zdjęcie jest "tak słodkie", że nie zepsuje tego momentu żaden negatywny komentarz. A tych - oczywiście - jest sporo. Jednak równie dużo, a może nawet więcej komentujących broni byłej żony sportowca.

A sama Justyna kończy:

tak sobie myśle ... a mogłam jednak zdjęcie tych gołąbkow 👀wrzucić 🤔🤫😂

 

Zobaczcie cały wpis:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Miał być nowy post ...pyszne domowe gołąbki 😋ale pokonało mnie to zdjęcie ,gdybym nie przeżyła ..🧐istnieje coś takiego jak 👨‍👧córeczka tatusia 🤷‍♀️(u mnie była nią moja siostra 👅👁😍)Przychdzi taki moment gdy emocje opadaja i uczysz się przyjaźni która czasem jest ważniejsza niż inne uczucia i emocje 😍☺️a Kibicem (nie mylic z innym”kibicami”) jest się zawsze 😅a Twoja „psychofanka”jest tylko jedna 😂😂😂Gratulujemy raz jeszcze👏👌👍skijumping#coreczkatatusia #miloscnigdysieniekonczy#fanka#szczescienasze#dumaztaty#piotrzyla#gratulujemy#kibicujemy🙌👍👌✊👊PS Dla mnie to zdjęcie jest tak słodkie ...jak najsłodsza słodycz i żaden negatywny komentarz nie zepsuje tego momentu 😍uchwyconego na tym zdjęciu 🙌🙃PS2 tak sobie myśle ... a mogłam jednak zdjęcie tych gołąbkow 👀wrzucić 🤔🤫😂

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

 

Justyna Żyła ostatnio kibicowała Piotrowi pod skocznią w Wiśle.

Justyna Żyła na konkursie skoków narciarskich w Wiśle
East News

 

Pokazała się też na ostatniej imprezie Playboya:

East News

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Piotr Żyła, Justyna Żyła
East News
Newsy
Justyna Żyła poświęciła kolejny wpis Piotrowi! Jest PRZEŁOM w ich relacji?!
Justyna Żyła poświęciła kolejny wpis Piotrowi! Jest PRZEŁOM w ich relacji?!

Koniec wojny?

Justyna Żyła na konkursie skoków narciarskich w Wiśle, w których startował Piotr Żyła
East News
Newsy
Justyna Żyła przyszła pod skocznię w Wiśle podziwiać Piotra i polską drużynę!
Justyna Żyła przyszła pod skocznię w Wiśle podziwiać Piotra i polską drużynę!

Jak wyglądała?

Justyna Żyła i Piotr Żyła na okładce Flesza
Newsy
TYLKO U NAS! Justyna i Piotr Żyłowie już po rozwodzie! Wiemy, jak podzielili swój majątek!
Co z dziećmi?

  Tego nikt się nie spodziewał! Justyna i Piotr Żyłowie są już po rozwodzie! Jak czytamy w nowym "Fleszu", Sąd Okręgowy w Bielsku-Białej orzekł trwały rozpad związku Żyłów już na początku listopada! Byłym małżonkom udało się utrzymać ten fakt w tajemnicy. Powód? Oboje nie chcieli już medialnego rozgłosu, który towarzyszył ich burzliwemu rozstaniu.   Polecamy: Justyna Żyła kibicowała z dziećmi pod skocznią Piotrowi Żyle   Jak Żyłowie podzielili po rozwodzie swój majątek? "Flesz" ustalił, że Justyna Żyła i Piotr Żyła o statecznie rozwiedli się za porozumieniem stron, bez orzekania o winie. Ich adwokatom udało się dojść do porozumienia odnośnie podziału majątku i w sprawie alimentów, które skoczek na płacić na dwoje swoich dzieci: Jakuba i Karolinę. Piotr zostawił żonie piękny dom w Wiśle. Będzie też zabierał do siebie dzieci w co drugi weekend i dwa razy w tygodniu, o ile nie będzie brał wtedy udziału w zawodach narciarskich. Choć wydaje się to niemożliwe, Żyłowie rozstali się w zgodzie i pozostali w dobrych relacjach. Ocieplenie między nimi było widać choćby podczas niedawnych zawodów Pucharu Świata w Wiśle, kiedy to Justyna wraz z dziećmi kibicowała Piotrowi pod skocznią. Ostatnio żona skoczka wrzuciła także na swój Instagram wzruszające zdjęcie córki, która cieszyła się z wygranej taty! Opatrzyła je komentarzem: " Przychodzi taki moment, gdy emocje opadają i uczysz się przyjaźni, która czasem jest ważniejsza niż inne uczucia i emocje". I oby tak było!     Justyna i Piotr Żyłowie dostali rozwód na początku listopada. Justyna Żyła będzie mieszkać z dziećmi w ich domu w Wiśle.   Więcej w nowym "Fleszu"!               

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner