Justyna Żyła w tańcu z gwiazdami
ONS.pl

Justyna Żyła jest w ciąży!? Jest komentarz!

Justyna Żyła w tańcu z gwiazdami
ONS.pl

Justyna Żyła od czasu udziału w "Tańcu z Gwiazdami" cieszy się ogromną popularnością, jednak w ostatnim czasie celebrytka zniknęła z show-biznesu. Teraz znów jest o niej głośno, a wszystko za sprawą nowego zdjęcia, którym pochwaliła się na Instagramie! Jej obserwatorki dopatrzyły się na fotografii ciążowego brzuszka! Czy Justyna Żyła spodziewa się dziecka?

Justyna Żyła jest w ciąży?

Celebrytka pochwaliła się nowym zdjęciem, na którym bawi się z królikiem. Okazuje się, że Justyna Żyła opiekuje się zwierzakiem koleżanki z tanecznego show:

Gryzoń 😎nieszkodliwy ❤️ciocia @macademiangirl tęskni pewnie ❤️💋ma się dobrze.#futrzaki#rabbit🐰nie jem kumpli #justynazyla#uwazyla - napisała Justyna Żyła na Instagramie.

Jednak Internauci zwrócili uwagę na jej brzuch. Faktycznie na zdjęciu Justyna Żyła wygląda tak jakby była w zaawansowanej ciąży. Jej obserwatorki bez ogródek zapytały:

Czyzbym mogla gratulować??? Czy tylko mi się wydaje że @justynazyla jest w ciąży 😊?

Pani @justynazyla jest Pani w ciazy?

Justyna Żyła spodziewa się dziecka?

Sprawa zrobiła się na tyle głośna, że menadżerka Justyny Żyły postanowiła zdementować te informacje:

To totalna bzdura. Justyna nie jest w żadnej ciąży. Na razie nie widać nawet na horyzoncie kandydata - powiedziała "Plejadzie".

Plotki na temat ciąży okazały się nieprawdziwe!

To zdjęcie wzbudziło emocje wśród fanów Justyny

Justyna Żyła ostatnio nie wypowiadała się na temat swojego życia prywatnego

Justyna Żyła zmieniła fryzurę
Instagram

 

Więcej na temat Justyna Żyła
Przeładuj

Pierwsza scena filmu "Artyści przeciw nienawiści" zaczyna się od... przekleństw Dody! Artystka zdradza kulisy tej sytuacji

zobacz 00:49