Dominika Tajner i Justyna Żyła
Dominika Tajner Instagram

Nowa przyjaźń w show-biznesie! Justyna Żyła i Dominika Tajner-Wiśniewska spędziły razem Wielkanoc

Dominika Tajner i Justyna Żyła
Dominika Tajner Instagram

Dominika Tajner-Wiśniewska ma za sobą trudny czas. Z dnia na dzień dowiedziała się, że jej małżeństwo przestało istnieć. Okazało się bowiem, że Michał Wiśniewski, za jej plecami, złożył pozew o rozwód. Chwilę wcześniej celebrytka odpadła z "Tańca z gwiazdami". Program dał jej jednak szczęście. Dominika Tajner-Wiśniewska znalazła w nim bowiem przyjaciółkę, z którą spędziła święta!

Dominika Tajner-Wiśniewska i Justyna Żyła spędziły razem święta

Dominika Tajner-Wiśniewska poznała Justynę Żyłę w "Tańcu z gwiazdami". Bardzo szybko okazało się, jak wiele ich łączy. Obie pochodzą z gór. Obie też mają za sobą nieudane małżeństwa. Gdy okazało się, że Dominika Tajner-Wiśniewska została sama, Justyna Żyła błyskawicznie ruszyła jej z pomocą. Była żona Piotra Żyły stała się bowiem specjalistką od rozwodów. Justyna prowadzi program "Pierzemy brudy do czysta", w którym pomaga parom oczyścić swoje relacje.

Zobacz także: Justyna Żyła doradza Dominice Tajner w sprawie rozwodu z Michałem Wiśniewskim! Jej słowa was zaskoczą

Okazuje się, że panie zbliżyły się do siebie do tego stopnia, że spędziły ze sobą wielkanocne święta. Dominika Tajner-Wiśniewska postanowiła bowiem wrócić w rodzinne strony. W Wiśle mieszka też Justyna Żyła. Celebrytki uznały, że to dobry moment na to, aby zorganizować babski wieczór. Dominika pokazała kulisy ich spotkania na Instagramie. Widać, że obie świetnie się bawiły i dzięki temu zapomniały o wszystkich złych doświadczeniach.

Myślicie, że ta przyjaźń przetrwa?

Justyna Żyła i Dominika Tajner-Wiśniewska spędziły razem Wielkanoc
Instagram

Dominika może liczyć na wsparcie przyjaciół z "TzG"

Tomasz Barański i Justyna Żyła w Tańcu z gwiazdami
East News

 

Przeładuj

Ostatnie pożegnanie Pawła Królikowskiego. Zapamiętamy jego uśmiech i dobre serce!

zobacz 01:36