Justyna Steczkowska ewakuowana z Galerii Bałtyckiej

Justyna Steczkowska szczerze o macierzyństwie! Pomoże synom zrobić karierę w show-biznesie?

Justyna Steczkowska ewakuowana z Galerii Bałtyckiej

Justyna Steczkowska ułatwi synom karierę w show biznesie? Wokalistka rok temu niemal całkowicie wycofała się z życia publicznego. Nie pojawiała się na imprezach, nie udzielała wywiadów. W nowym "Party" artystka opowiedziała, co robiła przez ten czas i zdradziła kilka szczegółów ze swojego życia prywatnego! Okazuje się, że tylko w zeszłym roku Justyna zagrała niemal 100 koncertów, w tym 50 biletowanych, nagrała w Londynie wymarzone DVD i została reżyserem Koncertu Muzyki Filmowej! Steczkowska opowiedziała też, jaką jest mamą i... żoną!

 

Jak Justyna Steczkowska wychowuje swoje dzieci?

W wywiadzie dla "Party" wokalistka zdradziła, że wycofała się z mediów, żeby nie dawać pożywki tabloidom, które zajmują się głównie jej życiem prywatnym, a nie tym, co robi na scenie. Czy uczy swoich synów, Stanisława i Leona, poruszania się w brutalnym świecie show-biznesu?

Tego się nie da nauczyć. Staś i Leon dojrzewają, podejmują własne decyzje. Jako matka mogę tylko wspierać ich talenty, jeśli trzeba, ukierunkować, np. szukając nowych szkół czy nauczycieli. Nie mówię im, że mają pracować w tym biznesie. Niczego nie nakazuję, nie narzucam dróg, którymi powinni podążać. Najgorsze, co rodzic może zrobić dziecku, to podciąć mu skrzydła - przyznała artystka.

Justyna Steczkowska opowiedziała też o 3-letniej córce Helence, która już przejawia ogromny talent muzyczny. Dziewczynka, podobnie jak mama, jest prawdziwą fashionistką. Czy w przyszłości pójdzie w ślady mamy?

Bez względu na to, jaką wybierze drogę, zawsze może liczyć na moje wsparcie i bezwarunkową miłość - mówi Justyna.

Jesteś ciekaw jak Justyna Steczkowska radzi sobie z plotkami na swój temat i sensacyjnymi doniesieniami tabloidów? Jaką ma receptę na sukces i... szczęśliwe małżeństwo? Przeczytasz to w nowym "Party". 

Justyna Steczkowka jest gwiazdą Koncertu Muzyki filmowej.

Justyna Steczkowska na koncercie muzyki filmowej w Warszawie
Royal Concert

Córka Justyny, Helenka, odziedziczyła talent po mamie.

Justyna Steczkowska

Justyna Steczkowska na koncercie Muzyki Filmowej w Warszawie

Więcej na temat Justyna Steczkowska
Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55