Justyna Steczkowska skończyła 40 lat!

Justyna Steczkowska - Z brzydkiego kaczątka w łabędzia

Justyna Steczkowska skończyła 40 lat!

Jej popularność zapoczątkowała wygraną w "Szansie na sukces" i zwycięstwem na festiwalu w Opolu. Od tamtej pory Justyna Steczkowska jest stale obecna na polskim rynku muzycznym.

Ma na swoim koncie 13 płyt. Za jej najważniejsze albumy uważane są dwa: "Dziewczyna Szamana" i "Alkimja". Publiczności dała się poznać również jako bohaterka programów talent-show z udziałem celebrytów - w "Tańcu z Gwiazdami” zajęła 2. miejsce w parze ze Stefano Terrazzino, a później jako dosyć kontrowersyjna prowadząca program "Gwiazdy tańczą na lodzie”, gdzie prawie co tydzień wchodziła w "pyskówki" z Dodą. Obecnie marzy o podbiciu zagranicy. Wystąpiła już w Rydze i w Moskwie. Teraz szykuje płytę w języku japońskim (zobacz).

Zobacz: Tak promują Steczkowską na Łotwie

Prywatnie od 12 lat jest żoną architekta i modela Macieja Myszkowskiego. Ma dwóch synów: 12-letniego Leona i 7-letniego Stanisława.

Wczoraj Justyna skończyła 40 lat. Jak donosi magazyn "Flesz", z tej okazji artystka urodziny planuje spędzić jedynie w towarzystwie męża i dzieci. Zaraz po koncercie w Filharmonii Sopockiej Justyna wyjeżdża z nim na kilkudniowe wakacje. Z dala od publiczności, mediów i rodziny - te dni będą zarezerwowane tylko dna nich.

AfterParty.pl życzy sto lat!

Przy okazji zobaczcie jak Steczkowska na naszych oczach stawała się kobietą, matką i żoną. To jedna z nielicznych tak udanych metamorfoz pt. "z brzydkiego kaczątka w łabędzia":

Przeładuj

Kate i William przez lata trzymali to w tajemnicy. Teraz wszystko wyszło na jaw! Kate będzie wściekła?

zobacz 01:06