Leon Myszkowski zmienił fryzurę
Newsy

Syn Steczkowskiej zmienił fryzurę. Wygląda jak Justin Bieber

Pochwalił się zdjęciem z Chin

Justyna Steczkowska kilka dni temu wyleciała do Chin, gdzie promuje swoja muzykę. Co ciekawe już po pierwszym koncercie odniosła ogromny sukces, a na jej występie pojawiły się tłumy. Zobacz: Pierwszy sukces Steczkowskiej w Chinach. Na koncercie pojawiły się tłumy 

Wokalistka zabrała ze sobą w dwutygodniową podróż rodzinę, a jej najstarszy syn na jednym z portali społecznościowych pochwalił się zdjęciem z rodzicami. Największą jednak uwagę zwraca fakt, że Leon Myszkowski zmienił fryzurę i przefarbował włosy na blond. Tym samym do złudzenia przypomina idola nastolatek - Justina Biebera. Z pewnością grono fanek przystojnego Polaka oszalało na punkcie tej zmiany.

Jak Wam się podoba?

Zobacz na Polki.pl: Justyna Steczkowska w gorącej sesji dla Vivy! z mężem
 

Justyna Steczkowska, Leon Myszkowski i Maciej Myszkowski w Chinach


Leon Myszkowski na Rodzinnym Pikniku w Sakana Sushi
East News
Newsy
Polski Bieber patelni! Syn Justyny Steczkowskiej na Rodzinnym Pikniku PRZYSTOJNIACZEK!
Polski Bieber patelni! Syn Justyny Steczkowskiej na Rodzinnym Pikniku PRZYSTOJNIACZEK!
Udział Justyny Steczkowskiej w The Voice of Poland
ONS
Newsy
Steczkowska jednak weźmie udział w "The Voice"? Producenci nie odpuszczają
Na jesieni ruszy kolejna edycja

Justyna Steczkowska niedawno postanowiła podbić Chiny, dlatego wybrała się tam w trasę koncertową. Niewątpliwie osiągnęła ogromny sukces, ponieważ na jej koncercie pojawiły się prawdziwe tłumy. Zobacz:  Pierwszy sukces Steczkowskiej w Chinach. Na koncercie pojawiły się tłumy [FOTO] Po powrocie do Polski artystka miała skupić się na swoim zdrowiu i karierze muzycznej. To właśnie dlatego zrezygnowała z udziału w jesiennej edycji "The Voice of Poland". Producenci jednak bardzo chcą zobaczyć wokalistkę w fotelu jurorskich, dlatego nie odpuszczają. Jak donosi pismo "Gwiazdy" Steczkowska została zaproszona na kolejną rozmowę: Producenci show zadzwonili do Justyny i zaprosili ją na rozmowę. Nie wystarczy być wokalistką z dorobkiem, aby dobrze wypaść w fotelu jurora. Trzeba też umieć mówić o swoich emocjach. No i ważny jest talent pedagogiczny, bo w "The Voice of Poland" jurorzy to także trenerzy uczestników.  Chcielibyście zobaczyć Steczkowską w "The Voice"? Zobacz na Polki.pl:  Justyna Steczkowska z mężem w gorącej sesji dla Vivy!  

Justyna Steczkowska i Doda
East News
Newsy
Justyna Steczkowska wspomina konflikt z Dodą. "To była trudna, ale cenna lekcja"
Niedawno doszło do pojednania Justyny Steczkowskiej i Dody. Jak wspomina to pierwsza z nich? Zobaczcie, co nam zdradziła!

Tym konfliktem od lat żył cały polski show-biznes. Doda i Justyna Steczkowska były wrogami numer jeden. Podczas programu "Gwiazdy tańczą na lodzie", gdzie obie występowały, doszło do eskalacji tego konfliktu. Justyna Steczkowska niejednokrotnie wspominała, że słowa, które kierowała do niej Doda podczas show, bardzo ją raniły. Ostatnio doszło jednak między nimi do pojednania. Jak to wyglądało? Justyna Steczkowska opowiedziała o tej wyjątkowej chwili w rozmowie z magazynem "Party". Justyna Steczkowska opowiada o konflikcie z Dodą Justyna Steczkowska w rozmowie z "Party" zdradziła, że konflikt z Dodą wiele ją kosztował. Była to pierwsza tak poważna sytuacja w jej życiu. Pierwszą osobą, która spowodowała poważne zachwianie mojej równowagi, była Dorota Rabczewska. Na przykładzie tego, co się stało między mną a nią, nauczyłam się, że nie można w sobie nosić gniewu, żalu, pretensji, że trzeba każdego dnia pozwolić sercu patrzeć na świat jego oczami i nie obarczać go tak ciężkimi emocjami. To była trudna, ale cenna lekcja. Cieszę się, że spotkałyśmy się podczas koncertu „Artyści przeciw nienawiści”, uścisnęłyśmy sobie dłonie i bez zbędnych emocji każda poszła robić swoje - zdradza Justyna Steczkowska.  Justyna Steczkowska o koncercie "Artyści przeciw nienawiści" Po tragedii, do której doszło na początku 2019 roku podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku, Doda postanowiła zorganizować wyjątkowy koncert "Artyści przeciwko nienawiści". Piosenkarką wstrząsnęła bowiem historia zamordowanego na oczach milionów Polaków prezydenta Adamowicza. Tuż po tym, jak ogłosiła swój projekt, zaczęli zgłaszać się do niej znani artyści, którzy chcieli wziąć udział w koncercie. Co ciekawe, Doda przy...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner