Party Stories
Gdzie Justyna Steczkowska zagra w Sylwestra?
ONS
Newsy

Justyna Steczkowska pokazała całą rodzinę w sesji. Wiemy dlaczego to zrobiła!

Justyna Steczkowska pojawiła się w najnowszej kampanii katalogu Avon z mężem Maciejem Myszkowskim, synami Leonem i Stasiem oraz córką Helenką. Te zdjęcia wywołały burzę w internecie. Wszyscy zastanawiali się, dlaczego aktorka, która do tej pory nie pozowała z młodszymi dziećmi, teraz zdecydowała się na sesję z nimi. Wiemy dlaczego piosenkarka to zrobiła!

Maciej Myszkowski opowiedział nam o córeczce Helence. Padły słodkie słowa!

Justyna Steczkowska z rodziną pomagają dzieciom

Rodzinna  sesja została wykorzystana w świątecznym katalogu firmy, w którym promowany jest także nowy singiel Justyny „Sny domowe, sny anielskie”, nagrany w duecie z Arturem Andrusem.

 

Cały dochód ze  sprzedaży tego singla zostanie przekazany na leczenie chorych dzieci zaniedbanych przez rodziców – tłumaczy „Party” Steczkowska, która wraz z mężem od lat wspiera częstochowski dom dziecka „Ufność”

Sesja wspiera więc też sprzedaż singla. A wiadomo, że Justyna Steczkowska jest gotowa na wiele, by pomóc potrzebującym.

Więcej o sesji Justyny Steczkowskiej z rodziną - od poniedziałku w najnowszym numerze "Party".

 

Justyna Steczkowska z rodziną

AVON

Justyna Steczkowska z synem Leonem

Justyna Steczkowska nie chce pracować z synem Leonem?

Justyna Steczkowska odebrała medal Gloria Artis

Justyna Steczkowska w czarnej sukience

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Justyna Steczkowska w militarnym płaszczu, wysolich kozakach, sukienec khaki ze złotymi kozakami
Fleszstyle
Seksowna Justyna Steczkowska w militarnej stylizacji. Wiemy, jakie marki ma na sobie!
AVON
Newsy
Mamy więcej zdjęć Justyny Steczkowskiej z dziećmi! Helenka, Staś i Leon na sesji dla Avon

Justyna Steczkowska wzięła udział w świątecznej sesji do nowego katalogu firmy AVON. Wokalistka pojawiła się na okładce katalogu z całą rodziną: mężem Maciejem, synami Leonem i Stasiem oraz córeczką Helenką. Cała rodzina doskonale prezentuje się w odświętnych stylizacjach, w których pozuje na tle choinki. Sesja jest niezwykle rodzinna i stylowa. Wcześniej pokazaliśmy okładkę tego wyjątkowego katalogu, a teraz mamy więcej zdjęć z tej niezwykłej sesji!   Justyna Steczkowska z całą rodziną w świątecznym katalogu AVON Nie jest to pierwsza współpraca artystki ze znaną firmą kosmetyczną. Wcześniej Justyna promowała perfumy tej marki. Teraz w sesji zdjęciowej pojawiła się w otoczeniu najbliższej rodziny, co idealnie oddaje tradycyjny klimat świąt Bożego Narodzenia. Cała rodzina Steczkowskich wygląda świetnie, lecz uwagę przykuwa najmłodsza modelka - śliczna dwuletnia Helenka. Nie sposób jednak nie wspomnieć o przystojnych mężczyznach, a także o samej Justynie, która jak zwykle olśniewa swoją urodą, stylem i niepodważalną klasą. Zobaczcie sami!  

Świąteczna piosenka Justyny Steczkowskiej i Artura Andrusa
Newsy
Czas na świąteczne piosenki! Oto niezwykła propozycja od Justyny Steczkowskiej i... Artura Andrusa!

Justyna Steczkowska i Artur Andrus w świątecznej piosence - ten duet trzeba usłyszeć. Znani i kochani artyści postanowili połączyć siły we wspólnym utworze  "Sny domowe, sny anielskie". Dochód ze sprzedaży singla zostanie przekazany na cele chartytatywne! Duet Justyny Steczkowskiej i Artura Andrusa Justyna Steczkowska od jakiegoś czasu wspiera ośrodek UFNOŚĆ w Częstochowie, który zajmuje się małymi porzuconymi dziećmi. Diwa pojawiła się m.in. z córką na okładce jednego z magazynów , aby wesprzeć finansowo placówkę. Teraz, wraz z Arturem Andrusem, nagrała duet, który na pewno przypadnie do gustu słuchaczom. To idealna piosenka na święta! Jak Wam się podoba?   Zobacz także: Justyna Steczkowska pokazała całą rodzinę w sesji. Wiemy dlaczego to zrobiła!   Justyna Steczkowska i Artur Andrus w duecie "Sny domowe, sny anielskie"   Justyna Steczkowska wspiera ośrodek "Ufność"   (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Już jest! Przed Wami premierowo singiel "Sny domowe, sny anielskie". Wyjątkowe spotkanie dwóch artystów... Justyna... Posted by Justyna Steczkowska on  1 grudnia 2015 Justyna Steczkowska często angażuje się w akcje charytatywne   Artur Andrus w duecie z Justyną Steczkowską        

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner