Party Stories
Justyna Steczkowska po porodzie na okładce Flesza
Flesz
Newsy

Steczkowska po porodzie na okładce "Flesza"

W numerze pierwsze zdjęcia córeczki gwiazdy

Już jutro do sklepów w całej Polsce trafi nowy numer magazynu „Flesz”. Tym razem na okładce pojawiła się Justyna Steczkowska, która pokazała się pierwszy raz publicznie po ciąży. Ponadto gwiazda pokazała jak wygląda mała Helenka. Jak myślicie odziedziczyła urodę po mamie?

Z "Flesza" dowiecie się równie dlaczego Anna Mucha nie chce tym razem poznać płci swojego drugiego dziecka, a także dowiecie się, jak swoje 36. urodziny spędziła Natasza Urbańska. Zobacz: Mucha pierwszy raz o drugiej ciąży: To jest stan nieprzewidywalny

Nie zabrakło stron o modzie i urodzie. Tym razem stylistki "Flesza" zrobiły przegląd najmodniejszych dodatków na nowy sezon. Jakie buty, torebki i dodatki będziemy nosić jesienią?

Nowy numer „Flesza” w sprzedaży od jutra za jedyne 1,99 złotych. Kupicie?

Pierwsze zdjęcia Muchy w drugiej ciąży:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Anna Mucha na okładce "Flesza"
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Ciężarna Mucha na okładce "Flesza"
Czy druga ciąża wpłynie na jej karierę. Co jeszcze w numerze?

Już jutro do sklepów w całej Polsce trafi nowy numer magazynu „Flesz”. Tym razem na okładce pojawiła się ciężarna Anna Mucha . Pomimo swojego błogosławionego stanu aktorka nie zamierza zrezygnować z pracy zawodowe. Specjalnie dla niej zmieniają scenariusze. Z "Flesza" dowiecie się również czy Edyta Górniak będzie kaprysić na planie "The Voice". Z magazynu dowiecie się również dlaczego Borys Szyc i Zofia Ślotała zakończyli swój związek. Zobacz: Kryzys u Szyca i Ślotały przez... Śródkę? Nie zabrakło stron o modzie i urodzie. Tym razem stylistki "Flesza" wyszperały dla czytelniczek 8 rzeczy, która każda kobieta powinna mieć w szafie oraz zrobiły przegląd seksownej bielizny na każdą okazję. Nowy numer „Flesza” w sprzedaży od jutra za jedyne 1,99 złotych. Kupicie? Anna Mucha za kulisami pierwszej sesji w drugiej ciąży:

Ciężarna Anna Mucha na okładce "Urody"
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Anna Mucha w ciąży na okładce "Urody"
Niekwestionowana królowa okładek

W sklepach pojawił się nowy numer "Urody". Tym razem na okładce zagościła ciężarna Anna Mucha . W magazynie znalazł się wywiad z aktorką, w którym opowiada m.in. o tym, jak podczas ciąży dba o swoje ciało, czy farbuje włosy i jakich kosmetyków używa . Dodajmy, że to już czwarta okładka ciężarnej gwiazdy. Będzie królową okładek w 2013 roku? Zobacz: Mucha pierwszy raz o drugiej ciąży: To jest stan nieprzewidywalny We październikowej "Urodzie" znajdziemy również znajdziesz szereg patentów na piękne włosy, propozycje najmodniejszych fioletowych makijaży, nowe diety odchudzające wprost z Paryża i przegląd kosmetyków pozwalających zachować młodość Nowa "Uroda" już w poniedziałek w kioskach za jedyne 4,99 złotych. Zobacz: "Spłodzić to jeszcze pal licho, ale..." Anna Mucha w ciąży w sesji dla "Vivy!":

Flesz, Weronika Rosati na okładce
Party.pl
Newsy
Już jest! Weronika Rosati na okładce "Flesza"! Jak radzi sobie jako samotna matka?
Co jeszcze w numerze?

Nowy numer "Flesza" do kupienia już w poniedziałek 1 października. Co w nim znajdziecie? Temat numer jeden to Weronika Rosati, która niedawno rozstała się z Robertem Śmigielskim, ojcem jej córki Eli. Jak radzi sobie w roli samotnej matki?   Kolejny temat to Alżbeta Lenska - po operacji tętniaka mózgu planuje życiową rewolucję. Jaką? Wszystkiego dowiecie się z "Flesza". Przeczytacie również jaki Anna Lewandowska ma stosunek do pieniędzy. Co zawdzięcza sobie, a co mężowi Robertowi?   Zobacz też:  TYLKO U NAS! Weronika Rosati spotyka się z nowym partnerem? Wiemy jaka jest prawda!   Nowy "Flesz" to oczywiście przede wszystkim zakupy! Zrobiło się zimno, dlatego wybierz z nami supermodny płaszcz w kratę, kolorowe futerko (bardzo ciepłe i w trendzie!) albo bomberkę w mega szalonym odcieniu! Ceny zaczynają się już od 129 złotych.   Więcej:  Weronika Rosati w BIKINI po raz pierwszy po ciąży! Zachwyca? Brzuch jak u Lewandowskiej!   Szukajcie najnowszego "Flesza" za 3,29 zł z Weroniką Rosati na okładce już w poniedziałek.   Weronika Rosati na okładce "Flesza".   Alżbeta Lenska - co planuje?   Anna Lewandowska - ile zarobiła? Jaki ma stosunek do pieniędzy?

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner