Justyna Pawlicka w teledysku Filipa Mettlera
AKPA

Justyna Pawlicka kręci z... Filipem Mettlerem

Justyna Pawlicka w teledysku Filipa Mettlera
AKPA

Życie uczestników popularnych talent show po ich zakończeniu nie jest takie proste jak mogłoby się wydawać. Gdy zgasną już światła i zostaną wyłączone kamery każdy z nich musi walczyć o przetrwanie w show-biznesie. Już niebawem w rozgłośniach radiowych powinien pojawić się debiutancki singiel Filipa Mettlera znanego z trzeciej edycji "X-Factora".

Wokalista po krótkiej nieobecności w mediach zamierza powrócić z piosenką "Twoje życie". W tym tygodniu Filip w Warszawie będzie kręcił teledysk do nagrania. W klipie pojawi się piękna i seksowna Justyna Pawlicka z ostatniej edycji "Top Model". Plan zdjęciowy został zlokalizowany w przepięknej nadwiślańskiej scenerii w okolicach Mostów Świętokrzyskiego i Siekierkowskiego. Modelka ostatnio wystąpiła w odważnej sesji dla jednego z miesięczników. Czy tym razem też pokaże swoje ostrzejsze wcielenie?

Przypomnijmy, że Mettler od kilku miesięcy pracuje nad materiałem na debiutancką płytę, a pomagają mu przy tym znani i cenieni w branży producenci. Teraz pozostaje nam już tylko czekać na pierwsze zdjęcia z planu teledysku i samą piosenkę.

Zobacz: Filip Mettler nagrywa z producentem Dody i SteczkowskiejSeksowna Pawlicka bez retuszu za kulisami rozbieranej sesji:

Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48