Party Stories
Justyna Kowalczyk Kacper Tekieli
Instagram/Justyna Kowalczyk
Newsy

Justyna Kowalczyk wychodzi za mąż! Czy data ślubu zostanie zmieniona przez epidemię!?

Trener zdradził datę ślubu Justyny Kowalczyk!

Justyna Kowalczyk weźmie ślub! Taką szczęśliwą wiadomością podzielił się Aleksander Wierietielny, były trener złotej medalistki podczas wywiadu. Kiedy Kowalczyk została zapytana czy jest szczęśliwa i bez wahania odpowiedziała, że tak, jej trener postanowił uzupełnić tę wypowiedź i dodał:

W maju odbędzie się ślub. Już jestem zaproszony - powiedział były trener Kowalczyk, Aleksander Wieretielnyw rozmowie z dziennikarzem rosyjskiego sewrwisu skisport.ru. 

Tym samym zdradził informację, którą Justyna Kowalczyk trzymała w tajemnicy. Jak wiadomo sportsmenka nie mówi zbyt wiele o swoim życiu prywatnym i bardzo mocno oddziela je od zawodowego. Ze swoim narzeczonym po raz pierwszy pojawiła się na gali 100-lecia Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Wspólne zdjęcia pary można też zobaczyć w mediach społecznościowych, gdzie Justyna Kowalczyk pokazuje, jak aktywnie spędzają czas, dzieląc wspólne pasje do sportów zimowych. Co dalej ze ślubem biegaczki?

Flesz ewydanie

Stylizacje gwiazd na komuniach: Monika Chwajoł z odważnym dekoltem, a Roksana Węgiel skromnie

Czy ślub Justyny Kowalczyk się odbędzie?

Wszystko wskazuje na to, że przygotowania do ślubu są już na ostatniej prostej skoro zaproszenia zostały rozesłane, o czym poinformował  były trener złotej medalistki. Jednak obecna sytuacja w Polsce i świat w obliczu epidemii koronawirusa sprawiają, że urządzenie hucznego wesela nie jest możliwe. Czy to oznacza, że Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli przełożą datę ślubu? 

Kim jest narzeczony Justyny Kowalczyk?

Kacper Tekieli podobnie jak Justyna Kowalczyk jest związany ze światem sportu. Narzeczony dwukrotnej złotej medalistki olimpijskiej jest instruktorem wspinaczki sportowej. Tekieli urodził się w 1984 roku w Gdańsku. Był też jednym z uczestników programu Polski Himalaizm Zimowy 2010-2015.

 

Para będzie musiała przełożyć uroczystość przez epidemię koronawirusa?

Justyna Kowalczyk Kacper Tekieli
Instagram/Justyna Kowalczyk

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#100lat #PKOL 💕

Post udostępniony przez Justyna Kowalczyk (@nartowa.pani)

 

Justyna Kowalczyk
Instagram/Justyna Kowalczyk

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Justyna Kowalczyk Kacper Tekieli
Instagram/Justyna Kowalczyk
Newsy
Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli wzięli ślub. Kreacja panny młodej była nietypowa

Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli są już po ślubie! Radosną informacją podzieliła się sama wybitna biegaczka narciarska na swoich profilach społecznościowych!  Od wczoraj Justyna Kowalczyk - Tekieli ❤️ #justmarried - napisała w piątkowy wieczór Justyna Kowalczyk pokazała również swoją wyjątkową kreację ślubną! Nie jest to standardowy wybór, po który sięgają przyszłe panny młode. Zobaczcie, jak prezentowała się tego wyjątkowego dnia! Zobacz także:  Justyna Kowalczyk wychodzi za mąż! Czy data ślubu zostanie zmieniona przez epidemię!? Justyna Kowalczyk wzięła ślub Wygląda na to, że pandemia nieco pokrzyżowała ślubne plany Justyny Kowalczyk i Kacpra Tekieli. Według pierwszych informacji, jakie pojawiły się w mediach, wyjątkowy dzień pary miał odbyć się jeszcze w maju:  W maju odbędzie się ślub. Już jestem zaproszony - powiedział były trener Justyny Kowalczyk, Aleksander Wieretielnyw rozmowie z dziennikarzem rosyjskiego serwisu skisport.ru.  Ostatecznie ceremonia ślubna odbyła się 24 września 2020 roku, o czym osobiście poinformowała na swoim profilu Justyna Kowalczyk. Zamieściła radosny wpis:  Ktoś mądry powiedział mi kiedyś, że na wszystko w życiu musi przyjść odpowiednia pora. Przyszła. Od wczoraj Justyna Kowalczyk - Tekieli ❤️ #justmarried Dołączyła również zdjęcie, na którym zaprezentowała przepiękną czerwoną kreację. Panna młoda tego dnia miała również bukiet ze słoneczników. - To jest najmilsze, co zobaczyłam dziś w internetach! Bądź szczęśliwa, dziewczyno! - Gratulacje od nas, cudnie wyglądasz ❤️ - Tak bardzo się cieszę ❤ Pani jest wspaniała. Mąż cudowny - na profilu sportsmenki pojawiło się mnóstwo gratulacji od fanów. My również życzymy młodej...

Justyna Kowalczyk - Tekieli i jej mąż, Kacper Tekieli
Instagram
Newsy
Justyna Kowalczyk i alpinista Kacer Tekieli wzięli ślub w tajemnicy przed mediami, jakie mają plany?

Ktoś mądry powiedział mi kiedyś, że na wszystko w życiu musi przyjść odpowiednia pora. I przyszła. Od wczoraj Justyna Kowalczyk-Tekieli”. Tym wpisem na Instagramie Justyna Kowalczyk-Tekieli (37) poinformowała, że wyszła za mąż za Kacpra Tekielego! Zaskoczenie fanów było spore, bo mistrzyni olimpijska nie zdradziła się wcześniej ze ślubnymi planami, ale radości i gratulacjom nie było końca. Para powiedziała sobie „tak” w czwartek 24 września w Urzędzie Stanu Cywilnego na gdańskiej starówce. W tym ważnym dniu towarzyszyli im tylko najbliższa rodzina i przyjaciele. Jak wyglądała uroczystość? Tego szczęśliwi małżonkowie nie chcieli zdradzić.  – Przepraszamy, ale to było prywatne wydarzenie i nie chcemy się dzielić szczegółami z mediami – mówi „Fleszowi” Kacper Tekieli.  Tuż po ślubie nowożeńcy pojechali do Kasiny Wielkiej, skąd pochodzi Justyna. Jakie teraz mają plany? Zobacz także:  Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli wzięli ślub. Kreacja panny młodej była nietypowa Szczegóły ślubu Justyny Kowalczyk Pierwsza informacja o tym, że Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli zamierzają się pobrać, pojawiła się na początku tego roku. Początkowo ślub pary miał się odbyć w maju. Jak ta informacja przedostała się do mediów? Rąbka tajemnicy w rozmowie z rosyjskim dziennikarzem uchylił… Aleksander Wierietielny, wieloletni trener naszej mistrzyni olimpijskiej. Niestety epidemia koronawirusa pokrzyżowała plany   i Tekielego. Ostatecznie biegaczka narciarska i alpinista zrezygnowali z hucznego wesela i zdecydowali się zorganizować kameralną uroczystość we wrześniu. Na swój ślub Justyna włożyła prostą czerwoną suknię z krakowskiego Domu Mody Fulara & Żywczyk, wykonaną ze szlachetnego muślinu.  – Pani Justyna celowo...

Justyna Kowalczyk Kacper Tekieli
Instagram/Justyna Kowalczyk
Newsy
Znamy szczegóły ślubu Justyny Kowalczyk! Dlaczego wybrała czerwoną suknię?
Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli wzięli ślub! Wiemy, jak powstawała suknia panny młodej!

To był piękny finał ich dwuletniego związku! W tajemnicy przed mediami Justyna Kowalczyk i jej narzeczony, alpinista Kacper Tekieli, wzięli ślub! Zakochani sportowcy powiedzieli sobie „tak” 24 września w Urzędzie Stanu Cywilnego w Gdańsku, skąd pochodzi pan młody. Na swój ślub mistrzyni olimpijska włożyła suknię z krakowskiego Domu Mody Fulara & Żywczyk, nie wybrała jednak bieli. Dlaczego? Jak donosi "Party" pannie młodej zależało obowiązkowo na czerwonej sukni! I nie było mowy o żadnych negocjacjach dotyczących koloru! Wybierasz się na ślub przyjaciółki? Wykorzystaj kod rabatowy Mohito i zamów piękną, czerwoną suknię w atrakcyjnej cenie. Justyna Kowalczyk w czerwonej sukni ślubnej Pani Justyna marzyła o czerwonej sukni. Chciała przymierzyć tylko jedną, ze szlachetnego muślinu, ale specjalnie dla niej udoskonaliliśmy ten model m.in. o drapowany pasek, który pięknie podkreślił jej talię – mówi „Party” Zbigniew Fulara. – Do sukni dobraliśmy wysadzaną kryształkami Swarovskiego biżuterię ze srebra oraz szpilki idealnie pasujące do koloru kreacji – dodaje projektant. Panna młoda nie zdecydowała się jednak na zmianę nazwiska. Od teraz będzie się nazywać Justyna Kowalczyk-Tekieli. Dlaczego Kowalczyk wybrała akurat czerwoną suknię ? Jej wybór jej zaskakujący! „Zawsze miałam słabość do czerwonych ubranek startowych”, skwitowała na Twitterze. Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli są już małżeństwem. Więcej o ślubie Justyny Kowalczyk i Kacpra Tekielego przeczytasz w nowym "Party".  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner