Justyna Kowalczyk w czarnej kurtce

Justyna Kowalczyk przerażona! Czyhał na nią "oszołom z nożem". Teraz ujawniła szokujące fakty!

Justyna Kowalczyk w czarnej kurtce

Justyna Kowalczyk miała stalkera! Sportsmenka opisała mrożącą krew w żyłach sytuację! Nie da się ukryć, że Justyna Kowalczyk jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych sportowców w Polsce z ogromnymi sukcesami na koncie. Co za tym idzie, ma również bardzo dużo wiernych fanów. Niestety taka popularność może się wiązać z nieprzyjemnościami, które w ostatnim czasie spotykały gwiazdę. Justyna Kowalczyk w felietonie dla ekstra.sport.pl wyznała, że była prześladowana przez stalkera!

Kilka dni temu spod domu moich rodziców w Kasinie Wielkiej policja zabrała oszołoma z nożem.Oszołom ów już niejedną noc przespał na pobliskim przystanku autobusowym. Przyjeżdżał z drugiego końca Polski, gdy dowiadywał się, że mogę być z rodziną. Od kilku lat twierdzi, że broni mnie przed szatanem i że moje życie do niego należy. Rzeczy, które wypisywał do mnie na Facebooku, nie nadają się do publikacji. Bałam się go od dawna. Bo nikogo nie boję się tak bardzo jak fanatyków. 

Justyna Kowalczyk zgłosiła sprawę na policję i ma nadzieję, że jej bliscy odzyskają spokój, którego od dawna im brakuje:

Z takimi sytuacjami właśnie kojarzy mi się popularność. Z robieniem zdjęć z ludźmi o każdej porze dnia i nocy. W każdej sytuacji. Ze zdjęciami, na które prawie nigdy się nie zgadzam, czyli w trakcie treningu. Ale również ze zdjęciami obiadowymi, między przeżuwaną sałatą i mięsem. Gdy rozmawiam z dawno niewidzianą bliską osobą. W trakcie prowadzenia auta też. W sklepie. W szpitalu czy u weterynarza. Gdy się spieszę (a spóźniać się nienawidzę!). Jeśli się na wspólne zdjęcie nie zgodzę lub nie będę wystarczająco miła, to znaczy, że woda sodowa uderzyła mi do głowy. Popularność to zdjęcia, które robią mi ludzie w czasie, gdy np. ciągnę oponę i jestem zdyszana, często zapluta, prawie zawsze z grymasem bólu na twarzy. Mało komfortowa sytuacja dla kobiety. 

O walce ze stalkerem opowiedziała w mediach także Małgorzata Foremniak, która przez wiele lat nie mogła odzyskać spokoju.

 

Zobacz: „Pieska znacznie łatwiej skrzywdzić niż człowieka” Justyna Kowalczyk zabrała głos w ważnej sprawie. I pokazała Mańka

 

Justyna Kowalczyk miała stalkera!

Justyna Kowalczyk w czarnej bluzce

 

Gwiazda przeżyła prawdziwy dramat!

Justyna Kowalczyk w ciąży

Więcej na temat Justyna Kowalczyk
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego"

zobacz 02:53