Justin Trudeau bez koszuli
Facebook

Nowa twarz w modelingu? Nie! To nowy premier Kanady!

Justin Trudeau bez koszuli
Facebook

Nowy premier Kanady, Justin Trudeau, został okrzyknięty "najseksowniejszym przywódcą świata"! Dlaczego? Podobno ten przystojny polityk spowodował, że wiele kobiet (nie tylko w Kanadzie!) nagle zainteresowało się polityką.

Jego nazwisko jest obecnie jednym z najgorętszych w Internecie! Panie na całym świecie oszalały na punkcie przystojnego polityka z Kanady!

Kim jest Justin Trudeau?

Justin Trudeau jest liderem kanadyjskiej Partii Liberalnej (LPC), która zwycięzyła w poniedziałkowych wyborach. 43-letni Turdeau jest synem popularnego byłego premiera Kanady - Pierre’a Trudeau. Zanim zajął się polityką na poważanie, imał się wielu zajęć. W jego CV można znaleźć między innymi takie zawody jak: nauczyciel, ochroniarz w klubie nocnym czy instruktor snowboardu. W Internecie krążą jego zdjęcia, które powstały zanim zmienił wizerunek na nieco bardziej "ugrzeczniony". Wcześniej Trudeau nosił długie włosy i był wielkim fanem tatuaży. Dla wszystkich potencjalnie zainteresowanych nowym premierem Kanady pań, mamy smutną informację. Polityk jest przykładnym mężem i ojcem.

W Polsce mamy Adriana Zandberga

W Polsce spore zainteresowanie wzbudził ostatnio Adrian Zandberg, lider partii Razem, który został ogłoszony zwycięzcą wtorkowej debaty liderów partii politycznych. Już następnego dnia po debacie ogromnie wzrosło zainteresowanie Zandbergiem, a w Internecie pojawiły się informacje, że przywódca Razem w czasie studiów miał romans z inną liderką lewicy - Barbarą Nowacką.

 

Justin Trudeau

Justin Trudeau
Facebook

 

Justin Trudeau w garniturze
Facebook

 

Justin Trudeau z rodziną

Justin Trudeau z rodziną
Facebook

Więcej na temat Justin Trudeau
Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08