Justin Bieber w młodości w szkole z kolegami Justin Bieber w młodości w szkole Justin Bieber w młodości  blond włosy Justin Bieber w młodości
Justin Bieber przytula się do drzewa
Instagram

Miał blond włosy, zero tatuaży, a ubrania, które nosił wcale nie były markowe! Justin Bieber w dzieciństwie w ogóle nie wyglądał jak gwiazda. Był przeciętnym uczniem, który na zdjęciach klasowych zawsze siedział w pierwszej ławce! Koleżanki nie szalały za nim i nie rzucały mu się na szyję, gdy tylko go widziały.

20 lat temu Justin Bieber był spokojnym chłopcem, o którym nikt jeszcze nie słyszał. Skąd wiemy jaki wokalista był przed laty? Justina wzięło na wspominki i zasypał fanów swoimi zdjęciami z dzieciństwa. Zobaczcie, jak Kanadyjczyk wyglądał zanim stał się jednym z najpopularniejszych artystów na świecie! Bardzo się zmienił?

1/4
Justin Bieber w młodości w szkole z kolegami
Instagram

W zwykłym t-shircie i z żółtą opaską na ręku. Tak Justin Bieber wyglądał kilkanaście lat temu, gdy żadne portale o nim nie pisały. Kanadyjczyk pokazał na swoim Instagramie zdjęcia z dzieciństwa. Wszystkie zostały wykonane przed 2008 rokiem, zanim gwiazdor podpisał swój pierwszy kontrakt płytowy.

Zobacz także: Ślub Justina Biebera wstrząsnął Seleną Gomez? Kilka godzin po ceremonii opublikowała ważny post!

2/4
Justin Bieber w młodości w szkole
Instagram

Znajdź mnie, jestem jedyny w chuście na głowie - napisał Bieber w sieci i pokazał zdjęcie ze szkolnych lat. 

Piosenkarz na zdjęciach klasowych zawsze siedział w pierwszej ławce. Widać, że lubił uprawiać sporty, o czym świadczą zdarte kolana.

3/4
Justin Bieber w młodości  blond włosy
Instagram

Czy Justin Bieber byłby dobrym piłkarzem? Tego niestety nie wiemy, jednak bardzo chcielibyśmy go zobaczyć teraz na boisku! Jak wiemy, Kanadyjczyk uwielbia aktywności fizyczne. W jednym z odcinków "Fantasy Factory" pokazał różne tricki na rowerze, deskorolce czy z piłką do kosza. Justin, gdy tylko może, stara się ćwiczyć, czego efekty możemy podziwiać m.in. w sesjach zdjęciowych dla Calvina Kleina. 

4/4
Justin Bieber w młodości
Instagram

Czy Justin Bieber już wtedy wyglądał jak wielka gwiazda? Naszym zdaniem był przeciętnym dzieckiem z nieprzeciętnym głosem! ;)

 

Więcej na temat Justin Bieber