East News

Justin Bieber i Hailey Baldwin są małżeństwem od października 2018 roku. Choć na pozór wyglądają na zgodną parę, prawda jest całkiem inna. Zresztą sam Justin Bieber wyznał w rozmowie z amerykańskim "Vogue", że jest trudnym partnerem. Hailey Bieber musi mieć ogromną cierpliwość, by znosić jego gorsze dni i zmienne nastroje. Ostatnio jednak wyglądało na to, że modelka jest już na skraju wytrzymałości. Czyżby nowa terapia miała zapobiec rozpadowi tego związku?

Bieber i Hailey Baldwin chodzą na terapię

Najnowsze zdjęcia Justina Biebera i Hailey Baldwin nie napawały optymizmem. Oboje wyglądali na wyjątkowo smutnych i zrezygnowanych. Plotkuje się, że Justin Bieber znowu wpadł w dołek. Oprócz tego zagraniczne media donoszą, że odnowił kontakty z Seleną Gomez. Muzyk miał się nawet spotkać ze swoją byłą ukochaną! Czy to właśnie dlatego Justin i Hailey jeszcze bardziej się od siebie oddalili?

Wygląda na to, że Justin Bieber wziął sprawy w swoje ręce. Muzyk we wspomnianym wywiadzie dla magazynu "Vogue" zapewniał, że Hailey jest dla niego aniołem, o którego będzie walczył. Być może dlatego zdecydował się na terapię. Niedawno paparazzi spotkali parę, gdy ta udawała się na seans do specjalisty.

Myślicie, że uda im się pokonać kryzys? A może to początek końca ich małżeństwa? Przypomnijmy, że para po raz kolejny odłożyła ślub kościelny. Wszystko wskazuje na to, że między nimi naprawdę nie układa się najlepiej...

Justin i Hailey w drodze do specjalisty nie tryskali humorem

East News

Modelka musi bardzo kochać męża, skoro znosi tak wiele...

East News

Zobacz także: Hailey Bieber już chce rozwodu z Justinem?!

Więcej na temat Justin Bieber Hailey Baldwin