Justin Bieber, Selena Gomez, Hailey Baldwin
EASTNEWS

Justin Bieber nie może zapomnieć o Selenie. Chciał się z nią skontaktować! Po co?

Justin Bieber, Selena Gomez, Hailey Baldwin
EASTNEWS

 

Czy małżeństwo Hailey Baldwin i Justina Biebera wisi na włosku? Jak informują zagraniczne media para może mieć bardzo krótki staż małżeństwa. Wszystko przez starą miłość Justina Biebera, czyli Selenę Gomez. Plotki głoszą, że Kanadyjczyk nie zapomniał o piosenkarce! Jaka jest prawda? 

 

Justin tęskni za Seleną

 

Gdy w marcu tego roku Justin Bieber i Selena Gomez znów się rozstali, nikt nie przypuszczał, że jest to definitywne zakończenie znajomości. Para często się ze sobą kłóciła, zrywała, a później znów do siebie wracała. Tym razem po kolejnej kłótni nie było już pojednania. Artyści postanowili odpocząć od siebie na zawsze... 

 

Po zerwaniu Selena przeszła załamanie nerwowe, a muzyk pocieszenie znalazł w ramionach Hailey Baldwin. Po kilku miesiącach związku wziął ślub z modelką, co jeszcze bardziej załamało Selenę! Kanadyjczyk wie, że bardzo zranił dawną miłość i jak informuje Life & Style chciał spotkać się z wokalistką lub chociażby tylko z nią porozmawiać, aby dowiedzieć się jak ona się czuje.

 

Wszelki próby, jakie podjął Justin, skończyły się jednak niepowodzeniem. Rodzina Seleny Gomez utrudnia mu kontakt, bo wie, że Kanadyjczyk ma zły wpływ na 26-latkę. Czy Bieber zachowuje się w porządku w stosunku do Hailey? 

 

Zobacz też: Hailey Bieber skończy jak Selena Gomez?! Niepokojący wpis żony Justina!

 

Justin ożenił się z Hailey po kilku miesiącach związku 

Justin Bieber, Hailey Baldwin
East News

Selena bardzo źle znosi rozstanie z Justinem

East News

Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40