Newsy

Jurorzy Voice Senior kłócili się na planie programu? Sprawdźcie, co zdradziła nam Urszula Dudziak!

Urszula Dudziak zdradziła nam, czy jurorzy kłócili się na planie "The Voice Senior"! 7 grudnia ruszyła pierwsza edycja muzycznego talent-show w którym biorą udział osoby po 60. roku życia.

Urszula Dudziak zdradziła nam, czy jurorzy kłócili się na planie "The Voice Senior"! 7 grudnia ruszyła pierwsza edycja muzycznego talent-show w którym biorą udział osoby po 60. roku życia. Jak już wiemy, nowy program Telewizyjnej Dwójki okazał się prawdziwym hitem. Po pierwszym odcinku "The Voice Senior" Jacek Kurski poinformował, że show przyciągnęło 4 miliony widzów! Jak już wiemy uczestników programu ocenia jury w składzie: Urszula Dudziak, Alicja Majewska, Marek Piekarczyk i Andrzej Piaseczny. My postanowiliśmy zapytać Urszulę Dudziak, czy podczas nagrań dochodziło między nimi do konfliktów. Co zdradziła nam astystka?

Posłuchajcie, co o pozostałych jurorach powiedział Urszula Dudziak! 

Zobacz także: Urszula Dudziak została jurorką "The Voice Senior". Kim jest są jej córki i partner? Poznajcie ją bliżej!

Urszula Dudziak opowiedziała o współpracy z pozostałymi jurorami w "The Voice Senior".

Urszula Dudziak w The Voice Senior
Natasza Młudzik / TVP
 

Urszula Dudziak w The Voice Senior
Natasza Młudzik / TVP
Newsy
Urszula Dudziak nie pojawi się w kolejnej edycji "The Voice Senior"? Wiemy!
Urszula Dudziak nie pojawi się w kolejnej edycji "The Voice Senior"? Wiemy!

Urszula Dudziak jest jedną z trenerek w pierwszej polskiej edycji " The Voice Senior ". W programie pojawiło się mnóstwo utalentowanych seniorów, którzy ukończyli 60 lat, ale nie mają zamiaru z rezygnowania ze swojej pasji, jaką jest muzyka. Artystka wyznała Party.pl, jak podoba jej się formuła programu. Zdradziła też, jak zachowują się bliscy seniorów, którzy zdecydowali się wystąpić przed całą Polską. Nie wszyscy są wpierający! Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, co tak naprawdę sądzi Urszula Dudziak o "The Voice Senior"! Zgodziłaby się wziąć udział w kolejnej edycji? Zobaczcie, co nam zdradziła... Zobacz także :  Urszula Dudziak została jurorką "The Voice Senior". Kim jest są jej córki i partner? Poznajcie ją bliżej!  

Urszula Dudziak w The Voice Senior
Natasza Młudzik / TVP
Newsy
Ten występ poruszył jurorów The Voice Senior! Zobaczcie fragment show TVP!
Występ i historia Janusza Sztybera poruszyła jurorów "The Voice Senior! 7 grudnia ruszy nowe talent show dla osób po 60. roku życia.

Występ i historia Janusza Sztybera poruszyła jurorów "The Voice Senior! 7 grudnia ruszy nowe talent show dla osób po 60. roku życia. Program z utalentowanymi seniorami poprowadzi m.in. Marta Manowska, a uczestników będą oceniać: Urszula Dudziak, Marek Piekarczyk, Alicja Majewska i Andrzej Piaseczny. Już dziś wieczorem zobaczymy pierwsze przesłuchania w ciemno, podczas których wystąpił m.in. Janusz Sztyber. 67-letni uczestnik show zachwyci swoim głosem, a jego historia poruszy jurorów "The Voice Senior"! Janusz Sztyber ukończył szkołę muzyczną w Warszawie i w młodości marzył o wielkiej karierze, która prawie się ziściła… Były lata 70. Pan Janusz wygrywał kolejne konkursy wokalne a wśród osób, które pisały dla niego piosenki był sam Andrzej Zaucha!  W 1977 roku wygrałem Ogólnopolską Giełdę Piosenki. Za to osiągnięcie był udział w Debiutach Opolskich. Andrzej Zaucha napisał mi piosenkę. Tę piosenkę komisja festiwalowa zaakceptowała. Próba kamerowa. Zaśpiewałem i nagle idzie do mnie pan i mówi: Janusz, a może masz jakąś inną piosenkę? A dlaczego? Ponieważ piosenka jest zatrzymana przez cenzurę… - wspominał w „The Voice of Poland” Sztyber. Zobaczcie wyjątkowy fragment pierwszego odcinka "The Voice Senior" w którym występi Janusz Sztyber! Zobacz także:  Urszula Dudziak została jurorką "The Voice Senior". Kim jest są jej córki i partner? Poznajcie ją bliżej! Janusz Sztyber zachwycił jurorów "The Voice Senior".

The Voice senior
fot. Natasza Młudzik / TVP2
Newsy
Uczestnik "The Voice Senior" podzielił się dramatyczną historią. " Przez muzykę przeżyłem niejedną tragedię"!
Uczestnik "The Voice Senior" podzielił się dramatyczną historią. " Przez muzykę przeżyłem niejedną tragedię"!

W programie " The Voice Senior " uczestnicy bardzo często opowiadają swoje życiowe historie. Niektórzy z nich mają naprawdę dramatyczne przeżycia, o których z trudem mówią. W dzisiejszym odcinku 73-letni Władysław Jarecki podzielił się z widzami swoją historią. W rozmowie z Martą Manowską kominiarz wyznał, że był w sierocińcu i brak rodziny zaważył na jego późniejszych decyzjach.  Zobaczcie, co zdradził! Dramat uczestnika "The Voice Senior"! 73-letni kominiarz wyznał w programie, że został oddany do sierocińca niedługo po urodzeniu. To wpłynęła na całe jego życie! Miałem trzy miesiące kiedy zostałem oddany do domu dziecka. Zawsze odczuwałem potrzebę przebywania w pomieszczeniach gdzie były instrumenty. Muzyka zawsze mnie intrygowała - wyznał szczerze pan Władysław Jarecki, przyznając, że już w dzieciństwie kochał muzykę.  Okazuję się, że muzyka towarzyszyła mu od dziecka, ale czasem była powodem ogromnych kłopotów. Jednak mimo wszystko miłość do śpiewania wygrała i towarzyszy mu przez cały czas: Przez muzykę przeżyłem niejedną tragedię. Mając 18 lat ukradłem gitarę z domu kultury. Kradzież nie była spowodowana chciwością. Nie stać mnie było… - powiedział 73-letni mężczyzna.  Niestety pobyt w sierocińcu i brak rodziny ukształtował jego charakter i sprawił, że mężczyzna nie potrafił docenić tego, co miał w życiu cenne: Przeszedłem obok tego, co w życiu jest najpiękniejsze - rodzina. Nie zaznałem miłości z rodziny i tego nie potrafiłem dać. Tu przegrałem życie. Miałem wszystko co jest najpiękniejsze, najwspanialsze. Ale nie umiałem tego docenić. Wyszedłem po gazetę i już mnie nie ma 20 lat... -na koniec podsumował swoje życie Władysław Jarecki w "The Voice Senior"! W "The Voice...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik