Julia Wróblewska na Wielkim teście o wojsku
East News

Julia Wróblewska zmieniła fryzurę! Gwiazda "M jak miłość" zdecydowała się na ostre cięcie i zmianę koloru włosów

Julia Wróblewska na Wielkim teście o wojsku
East News

Julia Wróblewska przeszła sporą metamorfozę! Młoda aktorka mocno ścięła swoje długie włosy i przefarbowała je na ciemniejszy i chłodniejszy kolor. Gwiazda "M jak miłość" na Instagramie i podczas relacji na "InstaStories" pokazała, jak teraz wygląda, a internauci zachwycili się jej nową fryzurą.  Musicie zobaczyć, jak teraz prezentuje się Julia Wróblewska!

Julia Wróblewska zmieniła fryzurę

Julia Wróblewska do tej pory nosiła długie blond włosy w ciepłym odcieniu. Jakiś czas temu aktorka przefarbowała swoje włosy na delikatny róż, ale była to jedynie chwilowa metamorfoza- na co dzień Julia Wróblewska wolała jasny blond. Teraz gwiazda "M jak miłość" dołączyła do grona gwiazd, które postanowiły odmienić swój wizerunek i wybrała się do fryzjera. Julia Wróblewska na InstaStories relacjonowała swoją wizytę w salonie fryzjerskim, a później pochwaliła się efektami metamorfozy.

Julia Wróblewska mocno ścięła włosy i zmieniła ich kolor na znacznie ciemniejszy. Nowy look aktorki zachwycił internautów:

- Super Ci w nich!🤩
- Pięknie Ci w tych włoskach 🙌
- O niebo lepiej sztos. ❤️
- No i to jest naprawdę prawdziwa ... dobra zmiana😍🌹
- Boski kolor 🥰 super wyglądasz 💞💞- komentują fani. 

Zobaczcie sami, jak w nowej fryzurze i nowym kolorze włosów prezentuje się Julia Wróblewska! Podoba się Wam jej nowy look? Naszym zdaniem młoda aktorka wygląda naprawdę świetnie!

Zobacz także: Julia Wróblewska przez problemy ze zdrowiem ważyła 36 kilogramów! Szokujące wyznanie gwiazdy "M jak miłość"

Julia Wróblewska zmieniła kolor włosów i mocno je ścięła.

Julia Wróblewska u fryzjera
Instagram

Gwiazda "M jak miłość" skróciła i zmieniła kolor włosów. Zobaczcie zdjęcia zrobione przed (po lewej stronie) i po (prawa strona) metamorfozie!

Julia Wróblewska przed i po metamorfozie
Instagram

 

Więcej na temat Julia Wróblewska
Przeładuj

Czy Julia Wieniawa i Viki Gabor rywalizują ze sobą?!

zobacz 01:34