Julia Wróblewska pozuje na plaży
Instagram

Poruszający wpis Julii Wróblewskej! Prosi o pomoc dla występujących w hitowym filmie

Julia Wróblewska pozuje na plaży
Instagram

Pamiętacie film "Tylko mnie kochaj" w którym zadebiutowała Julia Wróblewska? Aktorka miała zaledwie kilka lat, kiedy zagrała Michalinę, córkę głównego bohatera, w którego wcielił się Maciej Zakościelny.

Od premiery kinowego hitu minęło już 13 lat. Julia i Maciej opublikowali w sieci poruszające wpisy, w których apelują do fanów o pomoc w sprawie aktorów, którzy również wystąpili w "Tylko mnie kochaj". Są bezdomni i schorowani... 

Julia Wróblewska i Maciej Zakościelny apelują do swoich fanów

Chodzi o psich aktorów z filmu. W "Tylko mnie kochaj" wystąpiły bowiem dwa śliczne szczeniaki rasy Labrador. Niestety, po latach pieski są w fatalnej kondycji i nie mają domu. Julia Wróblewska i Maciej Zakościelny apelują do fanów o pomoc dla zwierząt.

Kochani potrzebujemy pomocy! Kto z Was oglądał „Tylko Mnie Kochaj” na pewno pamięta naszego pieska, Fado. On oraz Roxy, jego dublerka, zostały okropnie zaniedbane i potrzebują naszego wsparcia!  Zróbmy coś 😔- napisała młoda gwiazda. 

Maciej Zakościelny nie ukrywa, że jest zszokowany historią piesków. 

Wtedy urocze szczeniaki dziś 15 i 14 letnie dorosłe lecz bardzo schorowane psy. Smutna sprawa, nie będę wchodził w szczegóły. Celowo też nie zamieszczam tu zdjęć pokazujących w jakim obecnie są stanie. Jak można było tak strasznie zaniedbać te wspaniałe psy! - czytamy w jego wpisie na Instagramie. 

Aktorzy opublikowali link do strony, na której podane są szczegóły trudnej sytuacji piesków. Organizatorzy proszą o wsparcie finansowe na leczenie zwierząt. 

Psiaki miały dom kiedyś, później go straciły, po drodze trafił się kolejny dom gdzie ktoś zamiast o nie zadbać kompletnie je zapuścił. Efekt - znów straciły wszystko - łącznie ze zdrowiem. Teraz szukają domu i pomocy w leczeniu- czytamy na Facebooku.

Link do strony znajdziecie TUTAJ. 

Pamiętacie film "Tylko mnie kochaj"? 

Sprawą zainteresował się również Maciej Zakościelny.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Na pewno pamiętacie Fado, psa rasy Labrador który wraz ze swoją towarzyszką Roxy (naprzemiennie) wystąpili z nami w filmie „Tylko Mnie Kochaj”. Wtedy urocze szczeniaki dziś 15 i 14 letnie dorosłe lecz bardzo schorowane psy. Smutna sprawa, nie będę wchodził w szczegóły. Celowo też nie zamieszczam tu zdjęć pokazujących w jakim obecnie są stanie. Jak można było tak strasznie zaniedbać te wspaniałe psy! Wszystko możecie znaleźć na stronach fundacji Cane Corso Rescue Poland, która włączyła się do akcji tworząc wydarzenie za co serdecznie dziękuje (link do FB wydarzenia załączam w BIO). Pare dni temu opowiedziałem Wam w skrócie z czym te psy się borykają, a dziś zachęcam Was do pomocy tym staruszkom. Na razie są w tymczasowym domu u wspaniałych ludzi pod Lublinem, ale czy tam zostaną tego nie wie nikt. Wiem natomiast, ze możemy im i obecnym opiekunom ułatwić pomoc, zrzucając się na ich wszystkie weterynaryjne operacje, zabiegi etc. do czego Was mocno zachęcam. Ściskam Was gorąco świątecznie. Wesołego Alleluja! 🐣 #tylkomniekochaj

Post udostępniony przez MAZAK 🎬🥋🎭🎻 (@maciej_zakoscielny)

 

Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08