Julia Wróblewska w stroju z "Opowieści Podręcznej" sprzeciwia się decyzji Trybunału Konstytucyjnego
Instagram

Julia Wróblewska pokazała obrażenia po pobiciu na Strajku Kobiet w Warszawie "Dostałam w ramiona, biodra i nerki"

Julia Wróblewska w stroju z "Opowieści Podręcznej" sprzeciwia się decyzji Trybunału Konstytucyjnego
Instagram

Julia Wróblewska została pobita podczas wczorajszego Strajku Kobiet w Warszawie. Od razu po zajściu relacjonowała w sieci, że dostała w ramiona, biodra i nerki: 

Mam sztuczny brzuszek i bez problemu można pomyśleć, że jestem w ciąży. Klasa! - mówiła na Instastory.

Teraz pokazała jak wyglądają jej obrażenia po ataku. 

Zobacz także: Julia Wróblewska została pobita na Strajku Kobiet! "Dostałam w ramiona, biodra i nerki". Napastnicy mieli noże!

Julia Wróblewska pokazała obrażenia po pobiciu podczas Strajku Kobiet

Julia Wróblewska dołączyła wczoraj do Strajku Kobiet na ulicach Warszawy. Na manifestację wybrała się w charakterystycznym stroju z serialowej adaptacji powieści "Opowieści Podręcznej". Szokująca historia opisana w książce ma swoje odzwierciedlenie w aktualnej sytuacji Polek, które decyzją Trybunału Konstytucyjnego straciły prawo do decydowania o aborcji w przypadku trwałych i nieodwracalnych wad płodu. 

Podczas wczorajszego protestu doszło do wielu zamieszek. Miały miejsce przepychanki z policją, kierowca BMW wjechał w protestujących i uciekł z miejsca zdarzenia. Na Pl. Trzech Krzyży doszło także do brutalnych napaści. Ofiarą jednej z nich padła Julia Wróblewska: 

Młodzież Wszechpolska bije kobiety. Zostałam popchnięta przez gościa, który był ode mnie większy i silniejszy. (...) Pozdrawiam ONR napie*dalające kobiety. Za*ebisty przykład. Dziękuję za siniaka + mam sztuczny brzuszek i bez problemu można pomyśleć, że jestem w ciąży. Klasa! - relacjonowała na Instagramie. 

Po powrocie do domu pokazała jak wygląda jej ciało po brutalnym ataku. Na plecach Julii Wróblewskiej widać ogromne siniaki oraz zadrapania. Ma również rany na lewej dłoni. Pomimo obrażeń, których doznała protestowała do późnych godzin wieczornych. 

Zobacz także: Julia Wróblewska w stroju z "Opowieści podręcznej" sprzeciwia się decyzji TK: "Dlaczego tak wulgarnie? Grzeczne już byłyśmy!"

Julia Wróblewska została pobita na Strajku Kobiet w Warszawie. Pokazała swoje obrażenia. 

Julia Wróblewska pokazała obrażenia po pobiciu na Strajku Kobiet
Instagram

Julia Wróblewska relacjonowała szokujący atak podczas Strajku Kobiet w Warszawie na Instagramie. Powiedziała, że napastnicy mieli ze sobą noże. 

Julia Wróblewska pobita podczas protestu na Strajku Kobiet
Instagram

 

Więcej na temat Julia Wróblewska
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51