Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Julia Wróblewska w stroju z "Opowieści Podręcznej" sprzeciwia się decyzji Trybunału Konstytucyjnego
Instagram
Newsy

Julia Wróblewska pokazała obrażenia po pobiciu na Strajku Kobiet w Warszawie "Dostałam w ramiona, biodra i nerki"

Julia Wróblewska pokazała obrażenia po pobiciu na Strajku Kobiet w Warszawie "Dostałam w ramiona, biodra i nerki"

Julia Wróblewska została pobita podczas wczorajszego Strajku Kobiet w Warszawie. Od razu po zajściu relacjonowała w sieci, że dostała w ramiona, biodra i nerki: 

Mam sztuczny brzuszek i bez problemu można pomyśleć, że jestem w ciąży. Klasa! - mówiła na Instastory.

Teraz pokazała jak wyglądają jej obrażenia po ataku. 

Zobacz także: Julia Wróblewska została pobita na Strajku Kobiet! "Dostałam w ramiona, biodra i nerki". Napastnicy mieli noże!

Nie tylko Blanka i Baron! Czyj związek zakończył się w ostatnim czasie?

Julia Wróblewska pokazała obrażenia po pobiciu podczas Strajku Kobiet

Julia Wróblewska dołączyła wczoraj do Strajku Kobiet na ulicach Warszawy. Na manifestację wybrała się w charakterystycznym stroju z serialowej adaptacji powieści "Opowieści Podręcznej". Szokująca historia opisana w książce ma swoje odzwierciedlenie w aktualnej sytuacji Polek, które decyzją Trybunału Konstytucyjnego straciły prawo do decydowania o aborcji w przypadku trwałych i nieodwracalnych wad płodu. 

Podczas wczorajszego protestu doszło do wielu zamieszek. Miały miejsce przepychanki z policją, kierowca BMW wjechał w protestujących i uciekł z miejsca zdarzenia. Na Pl. Trzech Krzyży doszło także do brutalnych napaści. Ofiarą jednej z nich padła Julia Wróblewska: 

Młodzież Wszechpolska bije kobiety. Zostałam popchnięta przez gościa, który był ode mnie większy i silniejszy. (...) Pozdrawiam ONR napie*dalające kobiety. Za*ebisty przykład. Dziękuję za siniaka + mam sztuczny brzuszek i bez problemu można pomyśleć, że jestem w ciąży. Klasa! - relacjonowała na Instagramie. 

Po powrocie do domu pokazała jak wygląda jej ciało po brutalnym ataku. Na plecach Julii Wróblewskiej widać ogromne siniaki oraz zadrapania. Ma również rany na lewej dłoni. Pomimo obrażeń, których doznała protestowała do późnych godzin wieczornych. 

Zobacz także: Julia Wróblewska w stroju z "Opowieści podręcznej" sprzeciwia się decyzji TK: "Dlaczego tak wulgarnie? Grzeczne już byłyśmy!"

Julia Wróblewska została pobita na Strajku Kobiet w Warszawie. Pokazała swoje obrażenia. 

Julia Wróblewska pokazała obrażenia po pobiciu na Strajku Kobiet
Instagram

Julia Wróblewska relacjonowała szokujący atak podczas Strajku Kobiet w Warszawie na Instagramie. Powiedziała, że napastnicy mieli ze sobą noże. 

Julia Wróblewska pobita podczas protestu na Strajku Kobiet
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Julia Wróblewska pobita podczas protestu na Strajku Kobiet
East News
Newsy
Julia Wróblewska została pobita na Strajku Kobiet! "Dostałam w ramiona, biodra i nerki". Napastnicy mieli noże!
Julia Wróblewska została pobita na Strajku Kobiet! "Dostałam w ramiona, biodra i nerki". Napastnicy mieli noże!

Julia Wróblewska brała dziś udział w strajku kobiet w Warszawie. Wraz z tysiącem protestujących sprzeciwiała się decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie zakazu aborcji z powodu trwałych i nieodwracalnych wad płodu. Podczas protestu na ulicach Warszawy została pobita!  Dostałam w ramiona, biodra i nerki. Mam sztuczny brzuszek i bez problemu można pomyśleć, że jestem w ciąży. Klasa! - relacjonowała w sieci Koniecznie zobaczcie jej wpis! Zobacz także:  Julia Wróblewska w stroju z "Opowieści podręcznej" sprzeciwia się decyzji TK: "Dlaczego tak wulgarnie? Grzeczne już byłyśmy!" Julia Wróblewska pobita na Strajku Kobiet w Warszawie  Julia Wróblewska relacjonowała w sieci przebieg Strajku Kobiet w Warszawie, na którym się pojawiła. Tysiące manifestujących zablokowało strategiczne miejsca w Warszawie m. in. aleje Jerozolimskie, ul. Świętokrzyską czy ul. Marszałkowską. Nie obyło się bez dramatycznych incydentów. W okolicach ul. Puławskiej samochód potrącił dwie kobiety. Kierowca uciekł z miejsca wypadku.   Dochodziło również do aktów agresji. Ofiarą jednego z nich padła Julia Wróblewska:  Młodzież Wszechpolska bije kobiety. Zostałam popchnięta przez gościa, który był ode mnie większy i silniejszy. (...) P ozdrawiam ONR napie*dalające kobiety. Za*ebisty przykład. Dziękuję za siniaka + mam sztuczny brzuszek i bez problemu można pomyśleć, że jestem w ciąży. Klasa!  - relacjonowała na Instagramie.  Młoda aktorka ostrzegała innych protestujących, aby omijali niebezpieczną okolicę:  Młodzież wszechpolska broni sobie kościółka i wyskakują z nożami na ludzi a policja broni kogo? ICH! Omijajcie okolice teatru Buffo. Już zbladłam, piję wodę, trochę mi...

Julia Wróblewska
Instagram
Newsy
Julia Wróblewska pokazała mocne zdjęcie ze Strajku Kobiet. Zdenerwowana przez hejterów nie przebiera w słowach
Julia Wróblewska pokazała mocne zdjęcie ze Strajku Kobiet. Zdenerwowana przez hejterów nie przebiera w słowach

Julia Wróblewska należy do grona gwiazd, które mocno wspierają Strajk Kobiet. Młoda aktorka aktywnie uczestniczy w protestach i relacjonuje to na swoim Instagramie. Ostatnio na jej profilu pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy Julię z transparentem:  Żyję w Polsce dla beki, ale to nie jest zabawa.  W komentarzach pod najnowszą fotografią Julii zawrzało, a aktorka postanowiła w dosadny sposób odpowiedzieć hejterom. Zobaczcie sami.  Zobacz także:  Julia Wróblewska została pobita na Strajku Kobiet! "Dostałam w ramiona, biodra i nerki". Napastnicy mieli noże! Julia Wróblewska pokazała mocne zdjęcie ze Strajku Kobiet i ostro odpowiada hejterom Julia Wróblewska bierze czynny udział w Strajkach Kobiet. Podczas protestów dochodziło już do incydentów, między innymi miały miejsce przepychanki z policją, a na Pl. Trzech Krzyży w Warszawie doszło także do brutalnych napaści. Ofiarą jednej z nich padła Julia Wróblewska, która odniosła obrażenia między innymi pleców i lewej dłoni. O wszystkim gwiazda poinformowała na swoim Instagramie.  Młodzież Wszechpolska bije kobiety. Zostałam popchnięta przez gościa, który był ode mnie większy i silniejszy. (...) P ozdrawiam ONR napie*dalające kobiety. Za*ebisty przykład. Dziękuję za siniaka + mam sztuczny brzuszek i bez problemu można pomyśleć, że jestem w ciąży. Klasa!  - relacjonowała na Instagramie aktorka.  Pomimo tego wydarzenia, gwiazda nie zamierza rezygnować ze wsparcia dla strajkujących kobiet. Młoda aktorka właśnie zamieściła kolejne zdjęcie, na którym widzimy ją podczas udziału w proteście, trzymającą transparent z napisem: "Żyję w Polsce dla beki, ale to nie jest zabawa". Najnowszy post aktorki wywołał lawinę komentarzy, w...

Anna Mucha w czerwonej sukience pod studiem Pytania na śniadanie
Newsy
Kontuzjowana Anna Mucha apeluje na Strajku Kobiet do Kingi Dudy! To bardzo mocne zdjęcie
Kontuzjowana Anna Mucha apeluje na Strajku Kobiet do Kingi Dudy! To bardzo mocne zdjęcie

Anna Mucha pomimo kontuzji wzięła udział w Strajku Kobiet w Warszawie. Aktorka protestowała przeciwko decyzji Trybunału Konstytucyjnego, który 22 października ogłosił, że przepisy dotyczące aborcji w przypadku ciężkiego upośledzenia płodu są niezgodne z konstytucją. Gwiazda serialu "M jak miłość" pokazała w sieci zdjęcia z protestu i zaapelowała do córki prezydenta. Zobaczcie o co chodzi! Anna Mucha na proteście w Warszawie Wczoraj, w poniedziałek 26 października, w całej Polsce odbyły się protesty przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego. Na ulicach Warszawy protestowało tysiące osób, a wśród nich wiele gwiazd. Na Strajku Kobiet pojawiły się m.in. Julia Wróblewska, Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, Zofia Zborowska i Maja Ostaszewska. W Strajku Kobiet wzięła również udział Anna Mucha. Aktorka o kulach i z zabandażowaną nogą protestowała w stolicy. Córeczko! Jestem tu dla Ciebie ❤️ I dla Ciebie Siostro! I dla siebie tez 😉  - napisała na Instagramie. Aktorka opublikowała w sieci zdjęcia z protestu. Na jednym z nich widać transparent z apelem do Kingi Dudy. Kinga, doradź tacie! - czytamy na plakacie. Myślicie, że córka prezydenta powinna zabrać głos w sprawie ostatnich wydarzeń w Polsce? Zobacz także:  Julia Wróblewska pokazała obrażenia po pobiciu na Strajku Kobiet w Warszawie "Dostałam w ramiona, biodra i nerki" Anna Mucha wzięła udział w strajku kobiet. Aktorka pomimo kontuzji protestowała w Warszawie.           Wyświetl ten post na Instagramie.                   Córeczko! Jestem tu dla...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner