Julia Wróblewska
ONS

Julię Wróblewską czeka operacja! Młodziutka gwiazda mogła stracić wzrok

Julia Wróblewska
ONS

 

Julia Wróblewska udzieliła szczerego wywiadu "Faktowi", w którym zdradziła, że gdyby nie odpowiednio wczesne rozpoznanie choroby, mogłaby stracić wzrok. Młodziutka gwiazda m.in. serialu "M jak miłość" oraz programu "Agent-Gwiazdy" zgłosiła się do okulisty na profilaktyczne badanie, by sprawdzić swój wzrok. Niespodziewanie dowiedziała się, że ma poważny problem. Dziś aktorka przejdzie operację oka. Co dokładnie dolega Julii Wróblewskiej?

 

Zobacz też: Jak dbać o wzrok na co dzień – higiena pracy przy komputerze, okulary z filtrem, przerwy w pracy, odpowiednia dieta

 

Julia Wróblewska przejdzie operację oka

Julia Wróblewska w czasie rutynowej wizyty u okulisty dowiedziała się, że ma problem z siatkówką oka. Sytuacja była na tyle poważna, że aktorka dostała natychmiastowe skierowanie na operację.

Ostatnio poszłam profilaktycznie do okulisty i usłyszałam coś, czego się zupełnie nie spodziewałam. Okazało się, że zrobiło mi się przedarcie siatkówki, blisko jest już też do jej odwarstwienia, więc skierowano mnie w trybie pilnym na operację. Gdybym nie dowiedziała się o problemie, mogłabym po prostu powoli tracić wzrok - wyznała Julia Wróblewska w rozmowie z "Faktem".

Gwiazda przejdzie operację już dziś. Będzie poddana miejscowemu znieczuleniu. Trzymamy kciuki, żeby wszystko poszło dobrze. A Julce życzymy dużo zdrowia!

 

Polecamy: Julia Wróblewska to "złote dziecko" polskiego show-biznesu! Jak dużo o niej wiesz? QUIZ

 

Julia Wróblewska przejdzie operację oka.

Julia Wróblewska na konferencji programu "Agent Gwiazdy"
ONS.pl

Na szczęście wszystko skończyło się dobrze.

Julia Wróblewska
ONS

Więcej na temat Julia Wróblewska
Przeładuj

Zobaczymy Dodę w "The Voice of Poland"? Fani bardzo chcą, ona też... Czy pojawiła się propozycja?

zobacz 02:27