Julia Wróblewska i Julia Wieniawa nie idą na studia
Instagram

Są już rok po maturze... Czy Julia Wróblewska i Julia Wieniawa planują iść na studia? Wiemy!

Julia Wróblewska i Julia Wieniawa nie idą na studia
Instagram

 

Po „Agencie” Julia Wróblewska nie została jednak zasypana nowymi propozycjami aktorskimi. Nastolatka się tym jednak nie przejmuje, bo poświciła ten czas na rozwój osobisty (chodzi na kursy tańca i prawa jazdy) oraz znów skupia się na nauce.

"Zdawanie do szkoły aktorskiej nie wchodzi w tym roku w grę, bo nie zdążyłabym się przygotować do egzaminów. Chcę za to dostać się na iberystykę. To jest mój plan B na życie. Jeśli nie wyjdzie mi z aktorstwem, będę mogła uczyć języka hiszpańskiego," deklaruje.

Takiego wariantu najwyraźniej nie rozważa jeszcze druga Julia Wieniawa, bo zapytana przez nas o to, czy zamierza studiować, uchyla się od odpowiedzi. Chętniej opowiada za to o swojej muzyce.

"Na jesieni wyjdzie moja debiutancka płyta – zapowiada Wieniawa w rozmowie z „Fleszem”.

I to właśnie jej Julia Wieniawa poświęca teraz większość swojego czasu. Nagrania przygotowuje z producentem Wojtkiem Urbańskim, odpowiedzialnym m.in. za sukces zespołu Rysy. Latem Julka zamierza nakręcić teledysk do singla promującego to wydawnictwo. O pomoc poprosiła ukochanego Antka Królikowskiego, który studiował reżyserię. Wydaje się więc, że w jej przypadku nauka będzie musiała jeszcze poczekać.

 

ZOBACZ: Julia Wieniawa i Jessica Mercedes zachwyciły w Cannes? Zobacz ich ZDJĘCIA z czerwonego dywanu!

 

Julia Wieniawa

Julia Wróblewska powinna spalić te buty
East News

Julia Wieniawa w Cannes
Paweł Kibitlewski

Przeładuj

Sylwia i Jan zostali rodzicami! Sylwia Bomba zdradza, jaką są parą! Te słowa wzruszają do łez

zobacz 01:50