Wieniawa w niebieskiej sukience

Mimo, że Julia Wieniawa w maju ubiegłego roku zdała dopiero maturę, idzie jak burza w środowisku filmowym. Reżyserzy chcą z nią pracować! Za chwilę zobaczymy ją w obsadzie serialu Polsatu „W rytmie serca”. Jej rola będzie niespodzianką, pokrzyżuje plany innym bohaterom.

 

Mimo tak młodego wieku świetnie poradziła sobie z zagraniem skomplikowanej postaci. Jest utalentowana i dobrze się z nią pracuje - mówi reżyser Piotr Wereśniak.

 

Jak donosi magazyn „Party" nie będzie to jedyna produkcja Polsatu, w której pojawi się młoda aktorka. Julia wraz ze swoim partnerem Antkiem Królikowskim wystąpią w nowym programie stacji „The Story of my life". Choć są parą od ponad roku w trakcie programu zostaną ucharakteryzowani na starszych od obecnych siebie o 25 i 50 lat. Następnie gospodarz programu będzie z nimi przeprowadzał rozmowę na temat tego, jak się czują po tej metamorfozie, oraz jak postrzegają siebie oraz swój związek, gdy będą odpowiednio o 25 i 50 lat starsi. Ciekawe... czego się dowiemy o tej parze?

 

Więcej o karierze Julii Wieniawy czytaj w magazynie „Party".

 

Zobacz: JULIA WIENIAWA ZMIENIŁA KOLOR WŁOSÓW! FANI ZACHWYCENI JEJ METAMORFOZĄ

 

Julia Wieniawa spędzała tegoroczne ferie w polskich Tatrach

Julia Wieniawa
Instagram

Wyjechała na nie ze swoim chłopakiem Antkiem Królikowskim

Julia Wieniawa, Antek Królikowski
Instagram