Julia Wieniawa miała aż 4 kreacje na Polsat SuperHit Festiwal 2019
East News

Julia Wieniawa zadała szyku na Polsat SuperHit Festiwal 2019? Młoda gwiazda serialu "Rodzinka.pl" podczas wielkiej muzycznej imprezy zadebiutowała w roli prowadzącej. Razem z Olą Kot i Maciejem Rockiem poprowadziła koncert Radiowy Hit Roku. Jak poradziła sobie z nowym wyznaniem? Zdania internautów w tej kwestii są podzielone, ale chyba jedno jest pewne - Julia Wieniawa wyglądała obłędnie na scenie w Sopocie. Prowadząca zaprezentowała aż cztery kreacje, które podkreślały jej świetną figurę. Zobaczcie sami i zdecydujcie, w której stylizacji wyglądała najlepiej! 

Julia Wieniawa w różowej sukni
Julia Wieniawa na Polsat SuperHit Festiwal
...
ONS

Julia Wieniawa podczas festiwalu w Sopocie zaprezentowała się m.in. w długiej różowej sukni z seksownym rozcięciem i głębokim dekoltem. 

Została zaprojektowana dla Julii w Atelier Madonna, a materiał z mieniących się cekinów w kolorze pudrowego różu został specjalnie sprowadzony z Włoch - mówi stylista aktorki Bartek Indyka. 

Czwarta kreacja Julii Wieniawy
Julia Wieniawa na Polsat SuperHit Festiwal
...
ONS

Julia Wieniawa zakończyła wielki koncert Radiowy Hit Roku w seksownej, srebrnej mini połączonej z czarnym tiulowym trenem od Gold Killer. Waszym zdaniem w tej kreacji prowadząca festiwal w Sopocie wyglądała najlepiej? 

 

Trzecia stylizacja Julii Wieniawy
Julia Wieniawa na Polsat SuperHit Festiwal
...
ONS

Julia Wieniawa zaprezentowała się również w spodniach z długim trenem w brzoskwiniowym kolorze, połączonych z falbaniastym topem. Okazuje się, że ten zestaw pochodzi od Marlu. 

Julia Wieniawa w pomarańczonej mini
Druga kreacja Julii Wieniawy na Polsat SuperHit Festiwal
...
ONS

Kolajna kreacja to pomarańczowa, cekinowa mini z efektownym trenem z boku. Kolor sukienki podkreślił opaleniznę Julii Wieniawy. Fajnie w niej wyglądała? 

Wyniki plebiscytu:
Julia Wieniawa w różowej sukni...
Czwarta kreacja Julii Wieniawy...
Trzecia stylizacja Julii Wieniawy...
Julia Wieniawa w pomarańczonej mini...