Julia Wieniawa w streetwearowej stylizacji
East News

Julia Wieniawa eksperymentuje z wyglądem. Czy zmienia się dla swojego nowego chłopaka?

Julia Wieniawa w streetwearowej stylizacji
East News

Tego nie spodziewał się nikt! Julia Wieniawa, niedługo po rozstaniu z Antkiem Królikowskim, znów ma motyle w brzuchu! Okazuje się, że młodziutka aktorka spotyka się z 15 lat starszym od siebie Baronem z zespołu Afromental. Choć początkowo oboje zaprzeczali, jakoby miało łączyć ich coś więcej niż zwykła przyjaźń, teraz wszystko stało się jasne! Czy to dla nowego chłopaka Julia Wieniawa eksperymentuje z wyglądem?

Julia Wieniawa w blond peruce

Jeszcze niedawno Julia i Baron twierdzili, że spotykają się, ponieważ pracują nad wspólnym projektem muzycznym. Jednak chwilę później ich fani wytropili, że para spędza razem wakacje. Oboje niemal w tym samym czasie opublikowali bowiem zdjęcia, które zostały zrobione na Wyspach Zielonego Przylądka. Później widziano ich na randce w Warszawie. 

Poznali się przez wspólnych znajomych. Są sobą zauroczeni, ale na razie postanowili nie składać wielkich deklaracji, wciąż się bowiem nawzajem poznają. Ale Julka uwielbia pozytywną energię Barona i kocha spędzać z nim czas. Mają wiele wspólnych pasji i dużo tematów do rozmów – mówi informator "Faktu".

Julia Wieniawa rozkwita przy nowym partnerze. Ostatnio na jej profilu na Instagramie pojawiło się też zdjęcie, na którym Julka wygląda zupełnie inaczej. Aktorka postanowiła poeksperymentować ze stylem. Tym razem gwiazda "Rodzinki.pl" postawiła na seksowny, neonowy komplet oraz blond perukę. 

Jak wam się podoba jej metamorfoza? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hello, it’s Hannah. #hannahmontana #partymood

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

Pasują do siebie?

Julia Wieniawa i Baron są parą
Instagram

Zobacz także: Antek Królikowski chce wrócić do Julii Wieniawy! "Nie potrafi być tylko jej kolegą"

Więcej na temat Julia Wieniawa
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43