Julia Wieniawa smutna i zła
EastNews
Newsy

Julia Wieniawa świadkiem napadu! Co wydarzyło się podczas Parady Równości?

Julia Wieniawa świadkiem napadu! Co wydarzyło się podczas Parady Równości?

Julia Wieniawa jest jedną z gwiazd, które otwarcie wspierają ruch LGBT. Aktorka uczestniczyła w tegorocznej Paradzie Równości, która odbyła się  w Warszawie. Niestety wracając z marszu Wieniawa była świadkiem bardzo nieprzyjemnej sytuacji, podczas której grupa mężczyzn napadła na chłopaków ubranych w tęczowe flagi. 

Julia Wieniawa szczerze o związku z Nikodemem Rozbickim! "Pali się w budynku, jak się kłócimy"

Co się wydarzyło po Paradzie Równości?

Gwiazda umieściła obszerną relację z Parady Równości na swoim Instagramie. Do pewnego momentu były to filmiki na których widać, jak doskonale bawiła się w towarzystwie znajomych. Jednak ostatnia relacja jest zupełnie inna! Zdenerwowana aktorka opisuje na nagraniu bulwersującą sytuację, której była świadkiem:

Wracałam z moją 14-letnią siostrą z Parady Równości. Nagle patrzymy, w centrum miasta na Placu Zbawiciela grupka nabitych kolesi w czapeczkach zaczęła wyzywać i napadła na grupę chłopaków, którzy również uczestniczyli w paradzie. Normalnie na moich oczach i mojej siostry ci kolesie zaczęli bezpodstawnie zaczepiać grupę ludzi, którzy byli ubrani w tęczowe flagi, zaczęli ich wyzywać - powiedziała Julia Wieniawa w nagraniu na Instastories.

Julia Wieniawa jest oburzona takim zachowaniem:

Uwierzcie mi, że nie ściemniam, koleś normalnie napluł pod nogi uczestnikowi marszu i to na moich oczach! - dodała

Julia Wieniawa apeluje o wzajemny szacunek!

Aktorka nawiązując do tej sytuacji przyznała, że takie marsze są potrzebne, aby promować tolerancję i pokazywać, jak ważny jest szacunek do drugiego człowieka, nie ważne kim on jest. Gwiazda prosi, aby wyzbyć się hejtu i nienawiści i pozwolić każdemu żyć własnym życiem! 

Zobacz także:  Julia Wieniawa mocno o Roksanie Węgiel: "Już jej nie lubią, bo..." Ma rację?

 

 

Julia Wieniawa na Paradzie Równości

Julia Wieniawa na paradzie równości  w peruce
Instagram

Zobacz także
Julia Wieniawa w zielonej marynarce

Julia Wieniawa została blondynką? Gwiazda zaskoczyła stylizacją na Paradzie Równości. Rozpoznalibyście ją?

Julia Wieniawa i Baron na imprezie pyszne.pl

Julia Wieniawa i Baron coraz śmielej pokazują swoje uczucie! Zaliczyli kolejną wspólną imprezę

 

Roksana Węgiel i Julia Wieniawa poznały się na Wielkiej Gali Gwiazd Plejady
East News
Newsy
Julia Wieniawa mocno o Roksanie Węgiel: "Już jej nie lubią, bo..." Ma rację?
Julia Wieniawa mocno o Roksanie Węgiel: "Już jej nie lubią, bo..." Ma rację?

Julia Wieniawa jest obecnie jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia, a co się z tym wiąże,  jako osoba publiczna musi się zmierzyć z hejtem w sieci. W podobnej sytuacji jest obecnie Roksana Węgiel , która w ostatnim czasie wywołała niemałe kontrowersje swoimi stylizacjami. W związku z tym spłynęła na nią fala hejtu, który jest zupełnie nieuzasadniony. To wyjątkowo trudna sytuacja, bo artystka ma dopiero 14 lat! Julia Wieniawa w rozmowie z Party.pl przyznała, jak sama reaguje na krytyczne komentarze i wyraziła wsparcie dla młodszej koleżanki z show-biznesu. Koniecznie obejrzyjcie wideo i zobaczcie, dlaczego zdaniem aktorki hejterzy atakują gwiazdy, które dobrze zarabiają! Zobacz także :  Julia Wieniawa straciła kontrakt na pół miliona! To przez związek z Baronem?   Julia Wieniawa doskonale wie, co to znaczy hejt. Sama musi się z nim mierzyć!  

Julia Wieniawa w zielonej marynarce
Instagram
Newsy
Julia Wieniawa została blondynką? Gwiazda zaskoczyła stylizacją na Paradzie Równości. Rozpoznalibyście ją?
Julia Wieniawa została blondynką? Gwiazda zaskoczyła stylizacją na Paradzie Równości. Rozpoznalibyście ją?

Julia Wieniawa jest jedną z gwiazd, które deklarują poparcie dla ruchu LGBT i walczą z homofobią. Aktorka wzięła udział w Paradzie Równości 2019, która odbywała się w Warszawie. Marsz ruszył w sobotę o godzinie 15.00 a relację z przygotowań gwiazda umieściła wcześniej na swoim Instagramie.  Wieniawa po raz kolejny zaskoczyła swoją stylizacją i fryzurą. Tym razem została blondynką! Zobaczcie, jak wyglądała i kto jej towarzyszył... Zobacz także :  Julia Wieniawa mocno o Roksanie Węgiel: "Już jej nie lubią, bo..." Ma rację?

Maciej Musiał popiera Paradę Równości
Instagram
Newsy
Hejt na Maćka Musiała za poparcie Parady Równości! Aktor wydał mocne oświadczenie!
Hejt na Maćka Musiała za poparcie Parady Równości! Aktor wydał mocne oświadczenie!

Maciej Musiał nigdy nie ukrywał, że jest osobą wierzącą, a religia jest dla niego bardzo istotna. Jednocześnie aktor otwarcie popiera środowisko LGBT+ , a swoje stanowisko wyraził na Instagramie, publikując koszulkę z napisem "Love is love" oraz z kolorami tęczy. To nie spodobało się wielu jego fanom, którzy skrytykowali go w komentarzach. - A więc katolik z Ciebie tylko na pokaz. - Maćku w którym miejscu jest ta Twoja wiara? Tyle o niej opowiadałeś, mówiłeś ile zawdzięczasz Bogu, Twoja mama zawierzala Cię Matce Bożej, prowadzisz chrześcijańskie wydarzenia...co się stało? Boisz się, że jak nie będziesz „na czasie” to Twoja twarz zniknie z mediów? - pisali internauci. Teraz Maciej Musiał opublikował poruszający wpis w odpowiedzi na komentarze! Maciej Musiał poparł Paradę Równości Maciej Musiał zdecydował się odnieść do wszystkich zarzutów, które pojawiły się w komentarzach. Aktor opublikował poruszające oświadczenie, przedstawiające jego punkt widzenia i odczucia.  Jest mi smutno. Szalenie przykro. Bo mój ostatni post miał w komunikacie łączyć, a jednak znowu podzielił. Głęboko wierzę, że z perspektywy katolika jest możliwy szacunek, nawet jeśli coś nie zgadza się z nauką kościoła. Ten szacunek chciałem wyrazić i czuję, że trzeba go wyrażać - napisał. Jednocześnie Maciej Musiał zaznaczył, że nie spodobała mu się msza odprawiona w czasie Parady Równości przez byłego biskupa Zjednoczonego Ekumenicznego Kościoła Katolickiego, Szymona Niemca. Zwrócił jednak uwagę, że "druga strona" nie pozostaje dłużna. Mimo tego, Maciej Musiał apeluje, by ludzie zaczęli się szanować bez względu na swoje poglądy i wyznania.  Stoję pośród tego wszystkiego i myślę - nie chcę się bić!...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner