Julia Wieniawa smutna i zła
EastNews

Julia Wieniawa świadkiem napadu! Co wydarzyło się podczas Parady Równości?

Julia Wieniawa smutna i zła
EastNews

Julia Wieniawa jest jedną z gwiazd, które otwarcie wspierają ruch LGBT. Aktorka uczestniczyła w tegorocznej Paradzie Równości, która odbyła się  w Warszawie. Niestety wracając z marszu Wieniawa była świadkiem bardzo nieprzyjemnej sytuacji, podczas której grupa mężczyzn napadła na chłopaków ubranych w tęczowe flagi. 

Co się wydarzyło po Paradzie Równości?

Gwiazda umieściła obszerną relację z Parady Równości na swoim Instagramie. Do pewnego momentu były to filmiki na których widać, jak doskonale bawiła się w towarzystwie znajomych. Jednak ostatnia relacja jest zupełnie inna! Zdenerwowana aktorka opisuje na nagraniu bulwersującą sytuację, której była świadkiem:

Wracałam z moją 14-letnią siostrą z Parady Równości. Nagle patrzymy, w centrum miasta na Placu Zbawiciela grupka nabitych kolesi w czapeczkach zaczęła wyzywać i napadła na grupę chłopaków, którzy również uczestniczyli w paradzie. Normalnie na moich oczach i mojej siostry ci kolesie zaczęli bezpodstawnie zaczepiać grupę ludzi, którzy byli ubrani w tęczowe flagi, zaczęli ich wyzywać - powiedziała Julia Wieniawa w nagraniu na Instastories.

Julia Wieniawa jest oburzona takim zachowaniem:

Uwierzcie mi, że nie ściemniam, koleś normalnie napluł pod nogi uczestnikowi marszu i to na moich oczach! - dodała

Julia Wieniawa apeluje o wzajemny szacunek!

Aktorka nawiązując do tej sytuacji przyznała, że takie marsze są potrzebne, aby promować tolerancję i pokazywać, jak ważny jest szacunek do drugiego człowieka, nie ważne kim on jest. Gwiazda prosi, aby wyzbyć się hejtu i nienawiści i pozwolić każdemu żyć własnym życiem! 

Zobacz także:  Julia Wieniawa mocno o Roksanie Węgiel: "Już jej nie lubią, bo..." Ma rację?

 

 

Julia Wieniawa na Paradzie Równości

Julia Wieniawa na paradzie równości  w peruce
Instagram

 

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51