Julia Wieniawa na wiosennej ramówce Polsatu 2020
East News

Julia Wieniawa pokazała niepokojące zdjęcia siniaków: "Jestem załamana, nie mogę ruszać ręką"

Julia Wieniawa na wiosennej ramówce Polsatu 2020
East News

Julia Wieniawa pokazała niepokojące zdjecia posiniaczonej ręki. Krótko opowiedziała, co się wydarzyło. Młoda gwiazda jest załamana, a obrzęk, który się pojawił utrudnia jej normalne poruszanie ręką. Aktorka przyznała, że jej zaniepokojenie wynika z tego, że sytuacja, która spowodowała ten nieciekawy efekt, miała miejsce już tydzień temu. Co się stało? 

Zobacz także: Julia Wieniawa zmieniła fryzurę! Zaskakujące zdjęcia

Niepokojące zdjęcia Julii Wieniawy. Co się stało? 

Julia Wieniawa pokazała szokujące zdjęcie swojej ręki. Okazuje się, że kończyna gwiazdy jest cała sina. To efekt pobierania krwi. Julia Wieniawa ponad tydzień temu zrobiła sobie test na koronawirusa, a osoba, która wykonywała zabieg pobrania krwi musiała się źle wkłuć. 

Miałam tego nie wrzucać i zostawić to dla siebie... Ale tak wygląda (po tygodniu) moja ręka po pobieraniu krwi przez jakiegoś nieprofesjonalnego faceta z karetki w celu zbadania się na covida. Jestem załamana, nie mogę ruszać ręką. Czy ktoś z Was tak miał? Co zrobić? - zapytała rozżalona na Instastory

Ręka aktorki faktycznie wygląda nieciekawie. Mamy nadzieję, że siniak szybko zejdzie, a obrzęk nie będzie jej przeszkadzał w swobodnym poruszaniu kończyną. 

Zobacz także: Julia Wieniawa pokazała zdjęcie z babcią. "To Ty za 50 lat!" Podobieństwo jest niesamowite!

Julia Wieniawa pokazała zdjęcie posiniaczonej ręki. To efekt pobierania krwi, któremu poddała się tydzień temu. 

Julia Wieniawa pokazała posiniaczoną rękę.
Instagram

Julia Wieniawa postanowiła zrobić sobie test na koronawirusa. Jednak w efekcie pobierania krwi na jej ręce pojawił się ogromny siniak. 

Julia Wieniawa w ultramodnych butach na wiosnę z CCC
Instagram

 

Więcej na temat Julia Wieniawa
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05