Doda i Julia Wieniawa
Eastnews

Julia Wieniawa w identycznej sukience, co Doda! Która gwiazda wyglądała lepiej?

Doda i Julia Wieniawa
Eastnews

Julia Wieniawa wystąpiła na okładce najnowszego magazynu "VIVA!". Gwiazda wraz z Katarzyną Zielińską i Weroniką Rosati przekonywała, dlaczego warto walczyć o siebie. Młoda aktorka na swoim InstaStories pokazała zdjęcia zza kulis sesji zdjęciowej do dwutygodnika. 20-latka miała na sobie niemal identyczną sukienkę jak kilka miesięcy Doda! Która z celebrytek wyglądała lepiej? Zobaczcie!

Julia Wieniawa jak Doda w złotej sukience 

Julii Wieniawie rzadko zdarzają się wpadki. Młoda aktora zawsze świetnie wygląda, a jej stylizacjami co chwilę zachwycają się fani i media. Przypomnijmy, że gwiazda serialu "Rodzinka.pl", nawet gdy debiutowała w roli prowadzącej Polsat SuperHit Festiwal 2019 miała na sobie cztery kreacje! Aż trudno było wybrać, w której wyglądała lepiej.

Zobacz także: Julia Wieniawa miała aż cztery kreacje na festiwalu w Sopocie. W której wyglądała najlepiej? Głosujcie! 

W ostatnich latach Dorota Rabczewska także zachwyca swoim stylem. Piosenkarka uwielbia m.in. suknie od Patrycji Kujawy, które często ubiera na oficjalne wydarzenia. Ostatnio np. piękną złotą kreację miała na sobie w filharmonii w Lublinie, gdzie wszystkie bilety na koncert piosenkarki zostały wyprzedane. Gwiazda zaczarowała publiczność głosem i oczywiście swoim wyglądem.

Okazuje się, że kreacje Patrycji Kujawy przypadły do gusty również Julce Wieniawie. Młoda gwiazda w najnowszej sesji zdjęciowej zaprezentowała się w niemal identycznej sukni, co Doda. Która z celebrytek wyglądała lepiej? Koniecznie daj znać w komentarzu! 

Julia Wieniawa w złotej sukni

Julia Wieniawa w sukience od Kujawy
Instagram/

Doda w złotej sukni

Doda w sukience od Kujawy
Eastnews

Zdjęcie z sesji zdjęciowej 

 

Więcej na temat Doda Julia Wieniawa
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04