Julia Wieniawa i Baron na Polsat SuperHit Festiwal Julia Wieniawa i Baron na Polsat SuperHit Festiwal Julia Wieniawa i Baron na Polsat SuperHit Festiwal
Julia Wieniawa i Baron na Polsat SuperHit Festiwal
East News

Julia Wieniawa i Baron już nie ukrywają swojego związku! Młoda gwiazda serialu "Rodzinka.pl" i muzyk z zespołu Afromental są parą od kilku miesięcy, ale dopiero podczas Polsat SuperHit Festiwal zdecydowali się na wspólne zdjęcia na ściance. Wczoraj (25 maja) Julia Wieniawa współprowadziła wielką muzyczną imprezę w Sopocie, a jej partner wspierał ją za kulisami. Po koncercie zakochani razem pozowali do zdjęć. 

Zobaczcie, jak oni się kochają! Julia Wienawa i Baron fajnie razem wyglądają? 

1/3
Julia Wieniawa i Baron na Polsat SuperHit Festiwal
East News

Julia Wieniawa przez dwa lata tworzyła związek z Antkiem Królikowskim. Niestety, pod koniec 2018 roku para ogłosiła swoje rozstanie. 

To była moja pierwsza poważna miłość. Wiem, że było warto. Po prostu nasz czas się rozminął. Poznałam go trochę za wcześnie- Julia przyznała w rozmowie z magazynem "Viva!". 

Blisko dwa miesiące później portal Pudelek poinformował, że Julia Wieniawa zaczęła spotykać się z e starszym o 15 lat muzykiem z zespołu Afromental. Początkowo para dementowała medialne doniesienia i zapewniała, że łączą ich tylko praca, ale wkrótce internauci zauważyli, że Julia i Baron wybrali się na wspólne wakacje. 

2/3
Julia Wieniawa i Baron na Polsat SuperHit Festiwal
East News

Z czasem zakochani zaczęli publikować w sieci wspólne zdjęcia i po raz pierwszy wybrali się na pierwszą oficjalną imprezę- wtedy jednak Julia i Baron nie zdecydowali się na to, żeby razem pozować na ściance. Teraz nastąpił przełom! Julia Wieniawa poprowadziła Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie, a za kulisami wspierał ją nowy partner. Po koncercie para pojawiła się razem na ściance!

 

Więcej na temat Julia Wieniawa Alek Baron