Julia Wieniawa i Baron na imprezie
Piotr Podlewski, Jacek Kurnikowski/AKPA

Nie uwierzycie, co planują zrobić razem Julia Wieniawa i Baron! To kolejny ważny krok w ich związku

Julia Wieniawa i Baron na imprezie
Piotr Podlewski, Jacek Kurnikowski/AKPA

Julia Wieniawa i Baron spotykają się od początku roku. W grudniu 2018 roku młoda aktorka rozstała się po 2 latach związku z Antkiem Królikowskim, ale długo nie rozpaczała po tym rozstaniu, bowiem szybko znalazła pocieszenie w ramionach przystojnego muzyka i jurora "The Voice of Poland". Początkowo para ukrywała swój związek i twierdziła, że spędza razem czas, bo pracuje nad wspólnym utworem. Zdradziły ich zdjęcia z wakacji - razem wypoczywali na Wyspach Zielonego Przylądka. Od tamtego czasu para już nie ukrywa swojego uczucia, a nawet chętnie pokazuje się razem w miejscach publicznych czy na imprezach branżowych. Poza uczuciem tych dwoje łączy również miłość do mody oraz muzyki... 

Zobacz także: Zaskakująca metamorfoza Barona! Ściął i pofarbował włosy. Reakcja Julii Wieniawy? Jest zachwycona!

Julia Wieniawa i Baron nagrają razem przebój?

W polskim show-biznesie wiele było par, które razem pracowały. Edyta Górniak z Darkiem Krupą, Katarzyna i Cezary Żakowie czy Joanna Brodzik i Paweł Wilczak. Niektórych wspólna praca zbliżała, innych podzieliła. Jak będzie w przypadku Barona i Julki Wieniawy? Co razem planują?

Musicie poczekać na naszą piosenkę i wtedy zobaczycie, co wyszło. Jak coś wam zaprezentujemy, na pewno nie będzie to miałkie! Cierpliwość zostanie nagrodzona. Julka to superdziewczyna, a do tego świetna wokalistka. Bardzo mi się podoba jej twórczość – powiedział Baron. 

Choć oboje nie mogą narzekać na zarobki, marzą o tym, żeby nagrać razem wspólny przebój. Mówi się, że Julia rocznie na samych kontraktach reklamowych zarabia milion złotych! Do tego trzeba doliczyć zyski z seriali, filmów oraz wyjść na salony. Z kolei Baron zasiada w jury „The Voice of Poland” i koncertuje z zespołem Afromental. 

Julia Wieniawa i Baron to jedna z najgorętszych par show-biznesu

Julia Wieniawa i Baron byli w Vitkacu

Para spotyka się od kilku miesięcy

Namiętna randka Julii Wieniawy i Barona

 

Więcej na temat Baron Julia Wieniawa
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51