Julia Wieniawa Julia Wieniawa i Antek Królikowski lecą na wakacje Julia Wieniawa i Antek Królikowski lecą na wakacje Julia Wieniawa Antek Królikowski Julia Wieniawa Antek Królikowski
Julia Wieniawa
Co tym razem zrobili?
1/5
Julia Wieniawa

 

Julia Wieniawa i Antek Królikowski, po fali plotek na temat ich kryzysu w związku, wybrali się na wspólne wakacje. Para nigdy nie odnosiła się do spekulacji na temat ich rzekomego rozstania czy awantur, ale zdjęcia, które pokazali w sieci, można uznać za najlepsze podsumowanie całej tej historii. Antek i Julka, z uśmiechem na twarzy, lecą do Dubaju, by odpocząć i... odbudować swój związek? Zobaczcie!

 

Zobacz także: Różowe bluzki w stylu Julii Wieniawy. Wiemy, gdzie kupić podobne już od 39 zł!

 

2/5
Julia Wieniawa i Antek Królikowski lecą na wakacje

 

Ubrani w koszulki od Łukasza Jemioła Julka i Antek lecą na wakacje do Dubaju, najpewniej pierwszą klasą. O kryzysie nie może być mowy! 

Zabierzcie i mnie !!!! - napisał sam Michał Szpak w komentarzach

Też byśmy chcieli! ;) 

 

3/5
Julia Wieniawa i Antek Królikowski lecą na wakacje

 

Plotki o kryzysie w ich związku zaczęły się po publikacji zdjęć jednego z tygodników, na których widać było awanturę między Wieniawą a Królikowskim. Miało nawet dojść do bójki! Co więcej - Wieniawa, kilka dni później, była widziana jak wychodzi rano z mieszkania Nikodema Rozbickiego. Media plotkowały, że miała spędzić u niego noc. 

 

Zobacz: Nikodem Rozbicki rozbije kolejny związek Antka Królikowskiego?! Te ZDJĘCIA powinny go zaniepokoić...

4/5
Julia Wieniawa Antek Królikowski
EOS

 

Jak widać, wszystko między nimi jest ok ;) 

 

Zobacz: Jak utrzymać szczęśliwy związek? 6 porad

5/5
Julia Wieniawa Antek Królikowski
EOS